Sarah Palin znalazła się na widelcu PET-y (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) za swoje nietypowe hobby – polowanie na łosie i wilki. W umieszczonej na stronie organizacji grze "Holiday Snowball Fight" internauci mogą za to wymierzyć jej sprawiedliwość śnieżką.

Reklama

Żeby się z nią zmierzyć, należy jednak wcześniej przejść trzy niższe poziomy gry, na których trzeba skutecznie obłożyć kulkami śniegowymi, m.in. zdeklarowane miłośniczki futer: Madonnę, projektantkę mody Donnę Karan i bliźniaczki Olsen oraz mordującego kurczaki porucznika Sandersa (siwy animowany dziadek z logo restauracji KFC). Sarah Palin czeka na poziomie czwartym gry. Trzeba tylko uważać, by śniegowymi kulkami celować w nią, a nie w łosia!

O skargach ze strony gwiazd na razie nic nie wiadomo, jednak jak donosi na swoim blogu PETA, z biura gubernator Palin wystosowano w tym tygodniu telefoniczne pogróżki. Obrońcy zwierząt jednak bronią się, że ich gra jest "nieszkodliwą parodią" i nie zamierzają usuwać jej ze strony. "Pisaliśmy do nich grzeczne listy, wysyłaliśmy wideo z naszymi materiałami, protestowaliśmy... Może tym futrolubnym gwiazdom trzeba rzucić śniegiem w twarz, by wbić im trochę rozumu do głów" - tłumaczy motywy powstania gry wiceprzewodniczący PET-y Dan Matthews.

>>> I ty możesz rzucić śnieżką w Sarę Palin