Dziennik Gazeta Prawana logo

Orgazm przegrywa z internetem

16 grudnia 2008, 11:40
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Orgazm przegrywa z internetem
Inne
Zła wiadomość dla panów. Prawie połowa pań, które wzięły udział w listopadowej ankiecie amerykańskiego ośrodka Harris Interactive, wolałaby na dwa tygodnie wyrzec się seksu niż dostępu do internetu!

Wygląda na to, że żaden orgazm nie dorównuje błogiemu spokojowi i zadowoleniu, jakie przeżywa internauta oddający się rozkoszom surfowania po World Wide Web. Średnio aż 46 proc. kobiet bez wahania zrezygnowałoby z łóżkowych igraszek, gdyby na 14 dni musiały wybrać między seksem a dostępem do sieci. Co zabawne, na taki krok zdecydowałoby się już tylko 30 proc. mężczyzn.

W badaniach Harrisa wzięło udział 2 119 osób. W kategorii wiekowej od 18 do 34 lat internet wybrałoby 49 proc. pań i 39 proc. mężczyzn. Liczba kobiet preferujących sieć wzrosła nawet do 59 proc. w kategorii wiekowej od 35 do 44 lat.

Z takich wyników badań chyba najbardziej zadowony był ich zleceniodawca - firma komputerowa Intel.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj