To prawda, niejeden mąż popadłby w kompleksy przy tak solidnie wykształconej żonie. Bo Ania Świątczak serce ma dla muzyki, ale umysł chce poświęcić nauce. Już jej praca magisterska na temat skomplikowanego konfliktu turecko-greckiego na Cyprze wymagała świetnej znajomości tematu i wielu godzin ślęczenia nad książkami - komentuje "Fakt".

Ale politologia to żywioł żony Wiśniewskiego. Dlatego postanowiła pójść dalej w swoich badaniach. Wybrała się do Katowic na spotkanie z profesorem Uniwersytetu Śląskiego, który będzie promotorem jej pracy doktorskiej. Michał w tym czasie wolał zostać z kolegami, by oglądać mecz. W szacownych uczelnianych murach Wiśniewski nie czuje się najlepiej. Swoją edukację zakończył na maturze, zdanej w Niemczech, ale z całych sił zamierza dopingować żonę - twierdzi bulwarówka

Obiecuje też, że zapewni Ani odpowiednie warunki do pisania pracy. A może sam pójdzie w jej ślady i uzupełni wykształcenie? Trzeba jednak przyznać, że w szkolnej ławie Michał wyglądałby trochę jak postać z innej planety. Może więc będzie lepiej, jeśli skoncentruje się na tym, co robi najlepiej. Czyli na muzyce - komentuje "Fakt".