Plotki o jej rozstaniu z aktorem pojawiły się prawie rok temu. Agnieszka wyprowadziła się wtedy od Marcina i zamieszkała sama. Na imprezy wciąż przychodzili razem, ale bawili się osobno, a między nimi wyczuwało się raczej chłód niż namiętność. Mimo to modelka przez cały czas zaprzeczała wszystkim pogłoskom i przekonywała, że w jej związku z Mroczkiem nic złego się nie dzieje - relecjonuje "Fakt".

W jednym z wywiadów Agnieszka w końcu zwierzyła się, że jest sama, a z Marcinem łączy ją już tylko przyjaźń. "Nad moim życiem osobistym zawisły chmury i nie wiem, jak sobie z tym poradzić" - powiedziała. Prezenterka nie obarcza Marcina winą za rozstanie. "Jeśli ludziom się nie układa, wina zawsze leży gdzieś pośrodku. Jestem trudną partnerką, miewam też zmienne nastroje" - mówiła Agnieszka.

O ewentualnej nowej miłości prezenterka na razie nie myśli - zapewnia bulwarówka. Jak sama mówi, nie jest na to jeszcze gotowa. Teraz najważniejsze są dla niej studia i kariera. Agnieszka dostała od Polsatu dużą szansę. Będzie pracować już nie tylko przy programie "Się kręci", ale od 6 marca wraz z Zygmuntem Chajzerem poprowadzi nowy show swojej stacji - "Gwiezdny cyrk".