Dziennik Gazeta Prawana logo

Amerykańskie kociaki potrafią wiele

5 listopada 2007, 23:23
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Współczesny kot czerpie ze zdobyczy nowoczesności. Już nie używa myszy jako pokarmu, a do... poruszania się po komputerze. Tak przynajmniej należałoby sądzić, obserwując Zoe i Mavericka, dwa z setek kotów, które zostaną pokazane w nowojorskiej Madison Square Garden. W najbliższy weekend rusza konkurs kocich piękności.

W Madison Square Garden kilkaset zwierząt walczyć będzie o kolekcję nagród i uczucia widzów.

Na gości czekają jednak nie tylko koci zawodnicy, ale także ich cały świat. Bo pokaz to również szansa dla firm, które produkują wszystko, o czym tylko może kociak zamarzyć. Będą zatem karmy, domki, zabawki, kosmetyki i 101 innych mniej lub bardziej potrzebnych gadżetów.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj