Inne
Reklama

Na tegorocznej gali rozdania Złotych Globów lśniła nie tylko piękna Alicja Bachleda-Curuś. Wiele emocji wzbudziła odziana w złotą kreacje aktorka komediowa Mo'nique. Niestety, to nie suknia przyciągnęła fotografów, a obrośnięte gęstym włosem nogi gwiazdy. Brak czasu, skleroza czy manifestacja niechęci do zabiegów pielęgnacyjnych?

Inne

Czytaj dalej >>>Przed Mo'nique na pojawienie się na wielkiej gali z nieusuniętym owłosieniem skusiła się także Julia Roberts. Piękna aktorka, gdy zamachała do swoich fanów, wzbudziła prawdziwą sensacje - spod jej pach wystawały bujne kędziory.

Czytaj dalej >>>Roberts zrobiła coś jeszcze, co sytuuje ja na liście gwiazd, które naprawdę przesadziły - gwiazda wykupiła swojego męża Danny'ego Modera. Para poznała się na planie filmu "The Mexican". Julii tak spodobał się przystojny operator, że wpłaciła zrozpaczonej żonie spore "odszkodowanie", by ta oddała małżonka. Chyba jednak było warto, bo Roberts i Moder nadal są razem, maja troje udanych dzieci i wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

Czytaj dalej >>>Angelina Jolie jest bardzo empatyczną osobą i poświęca wiele czasu i środków na pomoc dzieciom z ubogich krajów. Robi to cicho - jak na gwiazdę - nie oczekując podziękowań i laurów. Jednak do dotychczasowej formy pomocy gwiazda dodała jeszcze coś - w pewnym momencie zaczęła się głodzić, bo nie mogła znieść myśli, że gdy ona je, dzieci w Kambodży czy gdziekolwiek indziej są głodne. Ciekawe, jak jej anoreksja ma pomóc maluchom... Szczególnie że zdrowa i silna Angie może pomóc znacznie skuteczniej niż sfiksowany chudzielec odmawiający jedzenia w imię wyższych racji.

Czytaj dalej >>>Heidi Montag zasłynęła tym, że poddała sie dziesięciu operacjom plastycznym w jeden dzień. Celebrytka między innymi powiększyła biust, poprawiła nos i podbródek. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że nadal uważa swoje piersi za zbyt małe.

Reklama

Czytaj dalej >>>Krzysztof Ibisz zawsze był atrakcyjnym mężczyzną, jednak w pewnym momencie postanowił coś poprawić. I stało się - zamiast prezentera mieliśmy przez pewien czas sztywna maskę. Na szczęście botoks ma to do siebie, że sie wchłania, i Ibisz znów zaczyna przypominać siebie. A nie Mickeya Rourke'a albo co gorsza La Toyę Jackson...

Czytaj dalej >>>Sam związek Andrzeja Żuławskiego z młodziutka Weroniką Rosati zasługuje na miano przegięcia numer 1, ale to i tak mały pikuś w porównaniu z tym, co pojawiło się w książce "Nocnik". Reżyser opisuje w nim niejaką Esterkę, której tata jest politykiem, a mama projektantka odzieży. Esterka z kolei jest obiektem seksualnych spełnień rzeszy mężczyzn. Cytat? Prosimy bardzo: "Szmata, w którą spuszczają się hollywoodzkie ch...". Niby nikt nie mówi, że chodzi o Weronikę, ale skojarzenia są oczywiste. Szczególnie że o książce autor powiedział, iż jest to bardzo rzetelny zapis jego przeżyć.

Czytaj dalej >>>Doda istnieje w mediach głównie dzięki skandalowi. Co i raz wymyśla coś, by media aż się zachłystywały jej nazwiskiem. Ta sprytna metoda zaowocowała wieloma kwiatkami. Najpierw było "bzykanie w toalecie", potem zrobiło się jeszcze lepiej: Doda zaśpiewała dla Donalda Tuska w "Teraz My!" a teraz wycałowała prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zaliczyła karczemną i okropna awanturę z Piotrem Tymochowiczem, powiedziała, że nie wierzy w Biblię, a potem zaczęła chodzić z liderem blackmetalowej grupy Behemoth, z którym włóczy się po galeriach handlowych i ogląda wózki dziecięce. Sugeruje, że spodziewa się (lub planuje) dziecka. Manipulatora pełną gębą!

Czytaj dalej >>>Kate Moss była swego czasu piękną kobietą. Dziś jest już nieco podniszczona narkotykami i niezdrowym trybem życia, jednak to przełykamy bez problemu. Nie możemy natomiast znieść faceta, z którym modelka cały czas pokątnie się spotyka. Pete Doherty jest chodzącym przegięciem!