Pokusilśmy się o ranking gwiazd zagranicznych, aczkolwiek i niektórym naszym celebrytom można zarzucić nieprzemyślane i po prostu głupie wypowiedzi. Jednak poziom gwiazd z importu - zwłaszcza amerykańskich - pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Zresztą zobacz.

Reklama

Mariah Carey
"Kiedy oglądam telewizję i widzę te biedne dzieci głodujące na całym świecie, nie mogę powstrzymać łez. Też chciałabym być taka chuda, ale bez takich cierpień, śmierci i takich rzeczy" - to najsłynniejsze powiedzenie, które świat usłyszał z ust Mimi... Gwiazda ma wspaniały głos, nieograniczone możliwości wokalne i miliony wielbicieli, zwłaszcza w USA - jest jednak podobno bezdennie głupia.

czytaj dalej...Tila Tequila
Oglądając show "Zakochaj się w Tili Tequili" nie mogliśmy wręcz oderwać wzroku od kobiety mówiącej jak Myszka Miki i zachowującej się jak mało rozgarnięta czterolatka (z całym szacunkiem do czterolatek - nie jesteśmy pewni, czy właśnie ich nie obrażamy). Do symfonii idiotyzmów Tili możemy dodać ten najświeższy - celebrytka napisała właśnie na swoim blogu o rzekomym poronieniu...

czytaj dalej...

ReklamaParis Hilton
Dziedziczka jest przekonana, że to cool, iż takie fajne miasto, jakim jest Paryż nazwano jej imieniem. Podzielamy tę kretyńską radość i chcemy dodać coś od siebie: nie wiemy, czy Paris wie, ale jej nazwiskiem ochrzczono także sieć wspaniałych hoteli! Wow!

czytaj dalej...Jessica Simpson
Dziewczyna rodem z Teksasu kilka lat temu zabłysnęła inteligencją w reality show "Newylweds" ("Nowożeńcy"). Przez dłuższy czas moglismy podziwiać perypetie młodej pary: ponętnej blondi i je męża Nicka Lacheya (nota bene: dziś już są po rozwodzie). Jess nie miała pojęcia o większości obowiązków domowych, a już całkowicie rozbrajająca wydawała się w swojej niewiedzy na temat mopa... "Jak to działa?" - pytały jej niebieskie oczęta.

czytaj dalej...Christina Aguilera
Parę lat temu Krysia chciała zabłysnąć i wykazać znajomością rynku filmowego. Jej rozległa wiedza nie była jednak pełna, gdyż gwiazda zapytała dziennikarzy: "Gdzie odbywa się festiwal w Cannes?" Rozumiemy, że dla Aguilery - jako dla Amerykanki - świat kończy się na jednym kontynencie?

czytaj dalej...Brooke Shields
"Palenie zabija. Jeśli nie żyjesz, tracisz bardzo ważną część swojego życia" - to głebokie zdanie wyszło z pięknych usteczek seksownej Brooke. Znakomicie nadaje się jako opis do Gadu Gadu albo jako hasło dla kampanii antynikotynowej. Strach się bać śmierci!

czytaj dalej...Arnold Schwrzennegger
Gubernator Kalifornii dał się poznać jako ekranowy siłacz, a także dość skuteczny polityk. Jednak zdaniem: "Uważam, że małżeństwo homoseksualne powinno istnieć tylko między mężczyzną a kobietą" spowodował, że zaczynamy poważnie martwić się o jego intelekt. Może lepiej niech się nie wypowiada na tematy, o których nie ma pojęcia?

czytaj dalej...Lindsay Lohan
Jej romanse, wyskoki seksualne z kolejnymi kochankami płci obojga w tle, skuteczne niszczenie wizerunku i upodobanie do używek plasują LiLo na wysokim miejscu w rankingu niezbyt rozgarniętych osóbek. Podobno ma niezły warsztat aktorski, który z wielką systematycznością niszczy - i za to należy jej się tytuł osoby delikatnie mówiąc niezbyt rozgarniętej.

czytaj dalej...Siostry Kardashian
Wystarczy 10 minut pooglądać reality show "Keepin'up with Kardashians", aby wyrobić sobie zdanie na temat IQ tych dam. Jest odwrotnie proporcjonalne od obwodu pupy Kim - a uwierzcie na słowo: on jest pokażny!