Hance Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) los nieraz płatał figle! Wydawałoby się, że ma wszystko, co kobieta może sobie wymarzyć. Czułego męża, udane dzieci, mądrych teściów, interesującą pracę. Ale ta sielanka to tylko pozory. Marek (Kacper Kuszewski) w roli męża przez długi czas sprawował się na medal. Zaradny, wyrozumiały, mądry, a przede wszystkim wierny...

Reklama

Czytaj dalej >>>Niestety, ten kryształowy Marek dał się uwieść Grażynie (Bożena Stachura) - przebiegłej i zwodniczej femme fatale. Uwikłał się w romans, za który teraz być może zapłaci najwyższą cenę. A utrata rodziny byłaby dla Marka największym nieszczęściem. Jak Hanka poradzi sobie z okrutną prawdą o swoim mężu? Czy mu przebaczy? A może będzie próbowała się na nim odegrać? Jedno jest pewne - nad rodziną Mostowiaków zawisły czarne chmury.

Czytaj dalej >>>Marta (Katarzyna Zielińska) z "Barw szczęścia" też nie ma łatwego życia. Ma problemy nie tylko w pracy, ale i w życiu osobistym. Awansowała, ale w redakcji ma wielu wrogów, którzy chcą jej zaszkodzić. Piotr (Piotr Jankowski) wciąż grozi, że pozbawi ją prawa do opieki nad małą Ewunią: "Jak na razie to głównie twoja matka wychowuje Ewę, nie ty" - w głosie Piotra wyraźnie słychać ironię. "Anka mi mówiła, że znowu postawiłaś na karierę. Gratuluję nowej posady…" - mówi jej ze złością w rozmowie telefonicznej. Na szczęście Marta zawsze może liczyć na Roberta (Marcin Czarnik). Mężczyzna jest w niej do szaleństwa zakochany. Ale czy ten biurowy romans też w końcu nie okaże się dla niej zgubny?

Czytaj dalej >>>Zosia (Małgorzata Foremniak) i Jakub (Artur Żmijewski) z "Na dobre i na złe" to już stare, dobre serialowe małżeństwo. Burski to bez wątpienia najlepszy lekarz w Polsce. A do tego idealny mąż i ojciec. Zosia zaś to nie tylko świetny anestezjolog, ale także ciepła i troskliwa kobieta. Choć sprawia wrażenie kruchej istoty, jest w niej wiele wewnętrznej siły. To ona pomogła jej wygrać z chorobą nowotworową. Ta para przetrwa niejedną życiową zawieruchę!

Czytaj dalej >>>

page

Z kolei piękna prawniczka Weronika (Renata Dancewicz) i Adam (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej" wiele razy musieli zmierzyć się z tym, co przynosi życie. Oboje marzą o dziecku, które przypieczętowałoby ich uczucie. Niestety, nic nie wskazuje na to, że mogą je począć w sposób naturalny. Jedyna nadzieja w metodzie in vitro... Adam jednak nie chce się na to zgodzić. Czy w imię miłości serialowi bohaterowie gotowi są na wszystko?

Zobacz także >>> Barciś: Role same mnie szukają