Małgorzata Kożuchowska nie jest typową gwiazdą. Ona nie lubi lansować się na imprezach, trudno o jakikolwiek skandal z jej udziałem, a w jej małżeństwie wszystko się układa. A na dodatek pasjonuje ją zgłębianie tajemnic Biblii - pisze "Fakt".

Reklama

Jak dowiedział się "eFakt", gwiazda "M jak miłość" bardzo często spotyka się z zaprzyjaźnionym księdzem. I nie chodzi tu absolutnie o żadne czcze pogaduszki przy herbacie i ciastkach. Duchowny pomaga bowiem Kożuchowskiej zrozumieć i odpowiednio zinterpretować słowa Pisma Świętego. Okazuje się, że aktorka jest bardzo skrupulatna i całą sprawę traktuje niezwykle poważnie. Czytanie Biblii podobno tak bardzo pochłonęło artystkę, że nad lekturą spędza każdą wolną chwilę.

Pani Małgorzata wychowała się w bardzo religijnej rodzinie. Ojciec aktorki Leszek Kożuchowski prowadzi nawet własną audycję w jednej z wielkich katolickich rozgłośni radiowych. Ona sama z kolei chętnie udziela się w życiu Kościoła. Kożuchowska regularnie uczestniczy choćby w rekolekcjach dla młodzieży, mając nadzieję, że jej znana twarz ściągnie więcej młodych osób do świątyni - czytamy w "Fakcie".

>>>Zobacz także: Majka z "M jak miłość" w pół roku zarobi 200 tysięcy