Najlepiej kojarzeni bliźniacy w Polsce - tak zwykliśmy o nich mówić. Bracia Mroczkowie doczekali się nie tylko fanklubów, ale także parodii w postaci braci Mrok. To prawdziwe wyróżnienie! Trzeba przyznać, że Marcin i Rafał mocno się zmienili!

Reklama

Czytaj dalej >>>Serialowa żona jednego z Mroczków (niestety, nie wiemy, którego), czyli Kasia Cichopek z szarej myszki przeistoczyła się w piękną, pewną siebie bizneswoman. To się nazywa awans!

Czytaj dalej >>>Joanna Koroniewska była uznawana długo za najładniejsza polską aktorkę młodego pokolenia. Co ludzie powiedzą teraz, gdy wygląda jeszcze atrakcyjniej?

Czytaj dalej >>>Dominika Ostałowska bardzo wypiękniała, odkąd zaczęła swoją przygodę z serialem.

Czytaj dalej >>>Anna Mucha przeszła chyba największą przemianę - z pulchnego dzieciaka przeistoczyła się w bardzo seksowną gwiazdę, która ma na koncie spore sukcesy, jak chociażby wygrana w "Tańcu z gwiazdami", w którym pokonała zawodową tancerkę Nataszę Urbańską.

P.S. Zdjęcie po lewej naprawdę pochodzi z "M jak miłość"!

Czytaj dalej >>>

ReklamaCzas zadziałał na plus także w przypadku Małgorzaty Pieńkowskiej. Wszystko jest lepsze od starannie zaondulowanej głowy!

Czytaj dalej >>>Upływ czasu jest najlepiej widoczny na dzieciach. Krystian Domagała spokojnie może rzec, że na planach filmowych to on dorastał, zatem zna je jak własną kieszeń. Oto dowody:

Czytaj dalej >>>Serialowe combo Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski grający zgrane małżeństwo Mostowiaków dziś pewnie trochę wstydzi się swojego image'u sprzed kilku lat. Małgosia słynie dziś z dobrego gustu, a Kacper na szczęście zrezygnował z przedziałka i loczka nad czołem.