Inne
Reklama

Zdjęcie zostało zrobione na potrzeby organizacji PETA, która prowadzi kampanię mającą na celu pomoc bezdomnym zwierzętom. Joanna jest ucharakteryzowana na anioła, co ma wzmacniać hasło kampanii: "Bądź aniołem dla zwierząt. Zawsze adoptuj, nigdy nie kupuj." Nie jest to pierwszy raz, kiedy Krupa angażuje się w akcję PETY (wcześniejsze plakaty z piękną Polką oraz innymi gwiazdami możecie obejrzeć w naszej galerii), jednak po raz pierwszy wzbudziło to takie kontrowersje.

"Takie zachowania są bardzo nie na miejscu. To kolejny przykład obrażania wartości chrześcijańskich we współczesnym świecie. To nadużycie, które nigdy nie powinno mieć miejsca!" - grzmiał wczoraj Dean Hudson, amerykański katolicki publicysta.

O dziwo z dużo większą wyrozumiałością do sprawy podchodzi Ryszard Nowak, znany najbardziej ze swojej krucjaty przeciwko zespołowi Behemoth i jego liderowi Nergalowi. Zapytany o swoje uczucia religijne przez naszych kolegów z serwisu Plotek.pl, odpowiedział w ten sposób:

"Słuszny cel, bo psy to są zwierzęta i też cierpią. Gdy tylko zobaczyłem ten plakat powiedziałem - dobrze, że robią tę kampanię. Jednak zrobili to nieładnie. Człowiek zamiast skupić się na problemie, jakim jest cierpienie psów, kojarzy ten plakat wyłącznie z krzyżem na gołym łonie modelki."

Dla Joanny wniosek powinien być jeden: powrót do Polski, tu jest mniej radykałów, a i nasz kraj stanie się od razu piękniejszy, i w "Tańcu z gwiazdami" znajdzie się miejsce. Zapraszamy serdecznie, Joasiu.

A jakie jest wasze zdanie? Czy Joanna Krupa obraziła was swoim pięknym ciałem?

Jeśli nie i jeśli macie ochotę na więcej, zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej Joanny, w której pozuje topless, oraz do przejrzenia efektów jej wcześniejszej współpracy z organizacją PETA.