Inne
Reklama

MIĘSU STANOWCZE "NIE"

Gwiazdy biorące udział w kampaniach łączy jedno - są wegetarianami. Zachęcają współobywateli do przejścia na bezmięsna dietę, wykorzystując swój autorytet i sławę. Jedną z najsławniejszych działaczek na rzecz rezygnacji z potraw z mięsa jest Pamela Anderson.

Inne

Czytaj dalej >>>Nie mniej seksowna niż Pam amerykańska modelka Maggie Q, bardzo popularna u naszych braci zza Oceanu, także jest za wegetarianizmem i w jego imię zrzuca fatałaszki.

Inne

Czytaj dalej >>>Kolejna ultraseksowną celebrytką, która promuje wegetarianizm, jest aktorka Alicia Silverstone. Gwiazda sama nie je mięsa już od lat. Jak widać - taka dieta jej służy.

Inne

Czytaj dalej >>>Alyssa Milano nie pokazała wiele ciała, ale też przyciąga wzrok. Na plakacie bowiem ma na sobie suknię z liści sałaty.

Reklama
Inne

Czytaj dalej >>>PRECZ Z FUTREM

Kolejną kategorią działań PETY jest zniechęcenie ludzi do noszenia naturalnych futer. Kampanii towarzyszy hasło : „Wolę chodzić nago, niż założyć futro”. Tu numerem jeden jest dla nas seksowna Eva Mendes.

Inne

Czytaj dalej >>>Ale top modelka Christy Turlington także wygląda bardzo przekonująco.

Inne

Czytaj dalej >>>W kampanię zaangażował się także ulubiony króliczek Hugh Heffnera Holly Madison. Wyszło bardzo… playboyowo.

Inne

Czytaj dalej >>>Swój udział we wpływaniu na opinię publiczną ma także Polka Joanna Krupa. Nasza krajanka robiąca wielka karierę w Stanach sama jest wierna zakazom i nakazom PETY.

Inne
Inne

Czytaj dalej >>>Organizacja stara się także uświadomić posiadaczom domowych pupili, jak ważne jest planowanie ich narodzin. Do tego, by nie rozmnażać bez umiaru zwierząt domowych i nie produkować tym samym bezdomnych i głodnych stworzeń, przekonuje Dita von Teese słowami: "To proste jak a, b, c".

Inne

Czytaj dalej >>>Według aktorki porno Jenny Jamesom naturalna skóra może zostać z powodzeniem zastąpiona sztuczną. Gwiazda jest żywym przykładem, że to święta prawda.

Inne

Czytaj dalej >>>Pod hasłem „Odwróć się do futra tyłem” występuje aktorka Sadie Frost, oczywiście odwracając się tyłem.

Inne

Czytaj dalej >>>Znana z serialu „Świat według Bundych” oraz z trudnej, ale zakończonej sukcesem, walki z rakiem piersi - Christina Applegate nawołuje, by podczas zakupów zawsze pamiętać o tym, w jak straszliwych okolicznościach powstają futrzane czapy i królicze kołnierzyki kurtek.

Inne

Czytaj dalej >>>W IMIĘ DOBRA BURKA

Kampania PETA nie ogranicza się do prób wymuszenia na wszystkich, by zrezygnowali z mięsa i noszenia futer. Jednym z jej haseł jest „Bądź aniołem dla zwierząt”. Tu białe skrzydła wdziewa amerykańska celebry tka Audrina Paltridge z hasłem: „Nigdy nie kupuj, zawsze adoptuj”.

Inne

Czytaj dalej >>>Skrzydlata jest również śliczna aktorka Famke Janssen nawołująca, by mieć dla pupili serce.

Inne