W kosmicznym kostiumie z fosforyzującymi elementami i w blond peruce - tym razem Krupa nie była aż tak seksowna jak w poprzednich odcinkach, jednak jej taniec wzbudził entuzjazm publiczności. Polska modelka i jej partner Derek Hough postawili bowiem na nowoczesność. I to właśnie nowatorska choreografia spodobała się widzom i jurorom.

Reklama

"To było mistrzowskie wznowienie klasyki", "Niesamowite wykonanie", "Genialne, fantastyczne" - takie opinie po odtańczeniu paso usłyszeli Joanna i Derek. Za swój kosmiczny taniec otrzymali łącznie 29 punktów. Nieco gorzej poszło im z quickstepem. W tym przypadku Polce i jej partnerowi dostało się za to, że bardziej po parkiecie biegali niż rzeczywiście tańczyli.

"To wyglądało tak, jakbyście uciekali z miejsca zbrodni" - ironizował jeden z jurorów, krytykując pracę nóg i stóp modelki. "To nie był standard godny ćwierćfinału - usłyszała też Polka. Za quickstepa otrzymała 23 punkty.

Czy Amerykanie zobaczą Krupę w półfinale? Wyniki już dziś. Na żywo zaśpiewają Michael Buble i wielka przegrana brytyjskiego "Mam Talent" - Susan Boyle.

Zobacz, jak Joanna Krupa zatańczyła paso doble:

p