Przypomnijmy: amerykański "Taniec z gwiazdami" ma nieco inne zasady niż jego polski odpowiednik. Program emitowany jest w poniedziałki, głosowanie trwa całą dobę, a jego wyniki widzowie poznają we wtorek wieczorem. Dlatego przed Joanną jeszcze wiele nerwowych godzin.

Reklama

A jak było? Polska modelka, w zwiewnej różowej sukience, zatańczyła walca angielskiego. Na parkiet wrócił jej stały partner, który - ze względu na chorobę - musiał odpuścić poprzedni odcinek. Jurorom ich taniec bardzo się podobał, choć nie zabrakło uszczypliwości. Polce wytknięto niepewność oraz złą pracę stóp.

W drugiej turze pary, obserowane przez sędziów, tańczyły mambo. W trakcie wspólnego pokazu jurorzy wskazywali tych, którzy - ich zdaniem - prezentowali się najsłabiej. Joanna została na parkiecie do samego końca. Drugie miejsce zajęła piosenkarka Mya.

W tym odcinku zatańczyło dziewięć par - już dziś dwie z nich pożegnają się z "Tańcem z gwiazdami" na zawsze. Wśród rywali Krupy są m.in. aktora Melissa Joan Hart, piosenkarz Aaron Carter oraz Kelly Osbourne, córka byłego lidera heavymetalowej grupy Black Sabbath, Ozzy'ego.

p