Krystyna Mazurówna wyrzucona z show "Got to dance"

X

Krystyna Mazurówna, jedna z najbardziej wyrazistych jurorek polskich talent show, właśnie straciła pracę. Tancerka poinformowała media, że Polsat podziękował jej za udział w programie "Got dance. Tylko taniec".

Nie będzie mnie w kolejnej edycji. Dostałam list od pani Niny Terentiew, w którym już mi dziękują. Powód mojego zwolnienia to zmiana formuły programu. Tylko ja jestem wyeliminowana, a reszta jurorów zostaje. Nie jest mi jednak z tego powodu przykro, ponieważ lubię wszelkie zmiany i nie lubię robić zbyt długo tej samej rzeczy – wyznała "Faktowi" Krystyna Mazurówna.

Skąd taka decyzja stacji Polsat? Nina Terentiew tłumaczy, że pożegnanie słynnej tancerki związane jest ze zmianą formuły programu:

Po prostu okazało się, że ponad 60% zgłoszeń to tancerze ulicy, tańczący hip-hop i breakdance. I chcemy znaleźć do jury kogoś, kto zna się na tym rodzaju tańca i jest dla tych młodych autorytetem w ich środowisku – tłumaczy decyzję Polsatu Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji.

Ponieważ wcześniej poinformowano, że z tanecznym show rozstaje się także prowadząca, Katarzyna Kępka, w produkcji pozostają dwa nieobsadzone miejsca. "Fakt" twierdzi, że kandydatkami do ich objęcia są między innymi Kasia Cichopek i Edyta Herbuś.

Udostępnij na Facebooku
  • ~Karol
   2013-01-23 10:13
   Cóż za odważne zmiany w Gminie Terentiew .
  • ~Będę pałował
   2013-01-23 10:24
   Po prostu okazało się, że ponad 60% zgłoszeń to tancerze ulicy, tańczący hip-hop i breakdance. I chcemy znaleźć do jury kogoś, kto zna się na tym rodzaju tańca i jest dla tych młodych autorytetem w ich środowisku – tłumaczy decyzję Polsatu Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji.   Jurorem powinna zostać Terentiew, bo zna się na tańcu ulicznym jak nikt - jak na wszystkim zresztą od 50-ciu lat. Zaczynała za Jaruzela, a nie skończy za Komorowskiego. Prawdopodobnie najlepiej na tańcu ulicznym znają się funkcjonariusze ZOMO, dlatego Bolek W. będzie odpowiednim jurorem .
  • ~mikser
   2013-01-23 10:07
   i niech prowadzi Gugała
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.