Krystyna Mazurówna wyrzucona z show "Got to dance"

2013-01-23 08:33 | Aktualizacja: 08:33
Krystyna Mazurówna

Krystyna Mazurówna / Polsat)

Krystyna Mazurówna, jedna z najbardziej wyrazistych jurorek polskich talent show, właśnie straciła pracę. Tancerka poinformowała media, że Polsat podziękował jej za udział w programie "Got dance. Tylko taniec".




Nie będzie mnie w kolejnej edycji. Dostałam list od pani Niny Terentiew, w którym już mi dziękują. Powód mojego zwolnienia to zmiana formuły programu. Tylko ja jestem wyeliminowana, a reszta jurorów zostaje. Nie jest mi jednak z tego powodu przykro, ponieważ lubię wszelkie zmiany i nie lubię robić zbyt długo tej samej rzeczy – wyznała "Faktowi" Krystyna Mazurówna.

Skąd taka decyzja stacji Polsat? Nina Terentiew tłumaczy, że pożegnanie słynnej tancerki związane jest ze zmianą formuły programu:

Po prostu okazało się, że ponad 60% zgłoszeń to tancerze ulicy, tańczący hip-hop i breakdance. I chcemy znaleźć do jury kogoś, kto zna się na tym rodzaju tańca i jest dla tych młodych autorytetem w ich środowisku – tłumaczy decyzję Polsatu Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji.

Ponieważ wcześniej poinformowano, że z tanecznym show rozstaje się także prowadząca, Katarzyna Kępka, w produkcji pozostają dwa nieobsadzone miejsca. "Fakt" twierdzi, że kandydatkami do ich objęcia są między innymi Kasia Cichopek i Edyta Herbuś.






Źródło: Fakt
Wypowiedzi: 59
1 2 3 4 ... 6 starsze
  • ~PAWLO2013-05-19 23:43

    Bezmózgowiec !!! Stare próchno !!!

  • ~aaabbaaa2013-03-29 09:29

    mazur do lamusa.Idz babo na emeryture,Denerwuje mnie jak takie dziwo mowi ,ze Polska to zacofany kraj ja taki kraj kocham.Drzewiecki tez mowil odzikim kraju i siedzi ze swoja zlodziejka w kaliforni,ty tez znajdz sobie taki kraj uprawiaj seks z malpami to jest cool bedzie o czym gadac

  • ~brek2013-03-17 10:58

    ale lans dziunia

  • ~nnnnnnmmkk2013-01-28 12:18

    Pani Mazurówna była super że jest starsza to co tylko młodość ma swoje prawa a gdzie starsi telewizja dla nich zabroniona.Ubiera się modnie ,ciekawie ma odwagę,ty zazdrośniku nie masz takiej odwagi. Cichopek nic ciekawego to już było.

  • ~ARIEL2013-01-24 14:14

    WYRZUCONO PANIA KURE BO ZA CZESTO WALILA W NOCHA I JARALA.PONIEWAZ TEZ ZBRAKLO JEJ WYMYSLNYCH OKULAROW TO NIC NOWEGO TA PANI NIE MOGLA POKAZAC .A PROPO PANI KURA MA JUZ KOLO SETKI WIEC POWINNA ISC NA SUME DO RYDZYKA.TRZEBA NOWEJ KRWI. PANI TERENTIEW TEZ POWINNA ISC DO MUZEUM JAKO EXPONAT ... PA WAPNIAKI...

  • ~jan2013-01-24 13:18

    czas najwyższy kto chce taką małpe oglądać wyglądasz jak wariatka

  • ~Maślana2013-01-24 12:37

    ja do adama - koleś ty, to chyba masz fiuta w łepetynie, a o kulturze nigdy nie słyszałeś. Takiego nie powinno się dopuszczać do klawiatury bo świruje.

  • ~staba2013-01-24 12:27

    A szkoda Mazurówna jest świetna i niech tak trzyma,a zazdrośnikom niech gulskacze