Natalia Przybysz z nagrodą Superbohaterki za wywiad o aborcji: Odsłoniła przed nami swoje człowieczeństwo

Wywiad, w którym Natalia Przybysz opowiedziała o tym, iż poddała się aborcji, wywołał ogromną burzę, ściągając na głowę artystki lawinę nie tylko krytyki, ale i agresji. Wczoraj wieczorem, za swoją wypowiedź, piosenkarka została odznaczona nagrodą Superbohaterki.

wróć do artykułu
  • ~Matka (52m kw.)
    (2017-04-05 21:51)
    Młoda kobieto Natalio, sumienie Cię zabije za jakiś czas. Bardzo Ci współczuję, tej lawiny błędów głupiej młodości. Gdzie Ty dziecko podziałaś swoje CZŁOWIECZEŃSTWO? Nie mogę w to uwierzyć, że można być tak pięknie utalentowanym, twórczym, ,,płodnym,, artystycznie i tak ubogim duchowo...
  • ~gr
    (2017-04-05 20:38)
    Mogła urodzić i oddać dziecko. Wiele osób czeka na dzieci. Zabiła dziecko,które mogło żyć. Dla "elit" to bohaterka, a dla mnie to zwykła zabójczyni. Jej narodzone dzieci mają szczęście ,że żyją (WYBRAŃCY)
  • ~li
    (2017-04-04 21:13)
    Nie wiedziałam, że aborcja to wyraz człowieczeństwa. Coś się chyba kapitule WO pomyliło… Usuwanie ciąży dla wygody to nie jest "superbohaterstwo"...
  • ~alfalfa
    (2017-04-04 20:42)
    Jaka gazeta taki superbohater.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-04-04 20:39)
    Wyabortowała własne dziecko, bo salonik w swoim 60m2 miała zastawiony książkami. Świat tych ludzi to jest szambo.
  • ~amarekr
    (2017-04-04 20:13)
    no to ja już nic nie rozumiem za morderstwo k.. wa nagrodę przyznają?
  • ~my icki
    (2017-04-04 19:45)
    my icki bardzo chcemy aby polskie goje skrobały się , im więcej gojów się wyskrobie tym mniej ich będzie i tym samym łatwiej będzie się nad nimi panowało, obowiązkiem konstytucyjnym każdego goja powinno być 3 razy w życiu się wyskrobać, każdy goj , który udowodni , że się 3 razy wyskrobał otrzyma od nas nagrodę finansowa , za pierwsze wyskrobanie się goja otrzyma od nas i naszych namiestników w polandii szlachetny tytuł superbohatera i miesięczny lans w tvn i wyborczej na koszt goja
  • ~NWO
    (2017-04-04 19:37)
    lewackie bohaterstwo -zabicie własnego dziecka -masońskie lewactwo zatraciło już się w chorej ideologii
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-04-04 19:30)
    Kołtuńska histeria zadaje szyku.
  • ~pot fox
    (2017-04-04 19:16)
    Za zabicie psa więzienie! Za zabicie przez matkę nienarodzonego dziecka nagroda! To jest cywilizacja śmierci a nie miłości!
  • ~qqq
    (2017-04-04 17:45)
    Na ulicy wisiał dziś plakat z napisem " W Polsce co 10 godzin porzucane jest dziecko".To nikogo nie boli. Hipokryzja społeczeństwa jest niebotyczna. Grunt żeby były zachowane pozory.
  • ~stefek
    (2017-04-04 17:38)
    96 nagrod dla PO i tuska -zabili 96 ludzi .
  • ~babcia
    (2017-04-04 17:31)
    Czy swiat zwariowal ? To takie dzisiaj sa superbohaterki ?Czy napewno wiecie super artystki i inne dziwolagi co robicie ? Ludzka glupota nie ma granic ,dlatego tak niszczy ludzkie umysly .Ta dziecina ma sie czym chwalic a chor zdeprawowanych babsztyli pieje z nzachwytu .Koniec swiata .!
  • ~obiektywno
    (2017-04-04 17:24)
    za czas jakis stoczy z gory przegrana walke ze swoim sumieniem ,ale po ludzku mimo wszystko dobrze jej zycze
  • ~ręce opadają
    (2017-04-04 15:42)
    o qooorwa , czekamy na nagrody kulinarne dla kanibali.
  • ~Przedszkolak
    (2017-04-04 15:24)
    Zabijanie nienarodzonych dzieci to według postępowych jude-jelit człowieczeństwo?
  • ~Matka
    (2017-04-04 15:12)
    Jak można przyznać komuś nagrodę za zabicie czlowieka i to propagować w mediach. Kiedyś kobiety żyły z tą traumą,latami ukrywając fakt usunięcia ciąży. Teraz dla niektórych to powód do dumy by się z tym odnosić. Świat oszalał
  • ~Eboyak
    (2017-04-04 13:25)
    Czuję, że wdepnąłem w rynsztok ! Szkoda słów na komentarz . . .
  • ~Maria Konopnicka
    (2017-04-04 13:16)
    Najgorsza kombinacja: głupia i bezwstydna. Nic tylko współczesna superbohaterka młodych kobiet.
  • ~Fundacja Tęczowe Rodziny
    (2017-04-04 13:11)
    Brawo - to prawdziwa bohaterka, pisowce maja jakis zolnierzy wykletych a naszymi bohaterkami sa pani Janda i pani Przybysz. Gratulacje, walczyc z pisem i ciemnogrodem . Aborcja bez ograniczen !!!!

Może zainteresować Cię też: