Oto gwiazda, która jest wam znana bardzo dobrze. Dziś wygląda nieco inaczej: jej uroda i dopracowany image robią wielkie wrażenie. Jednak jeszcze kilka lat temu w niczym nie przypominała pięknej, pociągającej artystki, którą jest obecnie. Poznajecie?
Gwiazda ze zdjęcia to znana z głośnej walki o syna z Adamem Konkolem, oskarżana o kopiowanie Edyty Górniak Paulla Ignasiak. Właśnie tak wyglądała w 2006 roku. Przyznacie, że jej przemiana jest niesamowita!
Z niezbyt atrakcyjnej, trochę zaniedbanej i niemającej pomysłu na siebie kobiety przeistoczyła się w salonową lwicę o magnetycznym spojrzeniu - pretendentkę do tytułu polskiej diwy. Niestety, raczej nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że zadziałał tu tylko dobry fryzjer i wizażysta. Ale przecież liczy się przede wszystkim efekt!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|