• ~Canada
  (2012-08-25 02:53)
  Bardzo fajnie wygladaja milych wakacji.
 • ~aj waj
  (2012-08-24 21:50)
  Aj waj,już nie wiedzą co mają ze sobą zrobić.
 • ~kiki
  (2012-08-28 18:02)
  Wsiur wśród swoich.
 • ~kronikarz
  (2012-08-27 19:19)
  Cóz za ukradkowe podpatrzenie! Dreszcze!...jak to się udałoooo? Aaaaaaaach! Cóz za "przypadkowe", niewyreżyserowane fotki! Jaka "naturalność" prezydenckiej pary! Cóz za niewymuszoność i "bliskość sprawom prostym”! - łza sie w oku kręci... tak, jesli chodzi o samą Parę Królewską tak naturalnie, a nawet - rozczulająco nieświadomą obiektywów konotujących tę jakże osobistą, może nawet - intymną wycieczkę, jak cały entourage - bliskość ziemi, natury... krowy...psy...mgły... Jakiez to polskie, jakie nasze... Gumiaaaak!!! no proszę ! to Prezydenci teeeeż uzywaja gumiaków?! - olśniewa nas autor fotoreportażu... tacy zwyczajni, tacy „swojscy”, Jezuuu Słodziutki...az strach pomysleć co Zawsze Elegancka Królowa Jolanta , Ikona Stylu, co robi w toalecie, jak taka zwykła jest i ...taka „nasza”. A panowie dziennikarze...jacy sprytni, jacy wygimnastykowani... Na środku pola - żeby być niewidocznymi dla Pary Królewskiej ( bo to przeciez fotoreprotaz - p o d p a t r y w a n y ) - to panowie reportezy musieli chyba siedziec w kopcach krecich..a może...może WY – reporteży siedzieliście w...w...k r o w a c h ? Przebrani za krowy, by nie spłoszyć intymności tej niewiarygodnie prostej , krańcowo naturalnej, zaskakująco niewymuszonej sceny. My, naród, po pierwsze – jesteśmy Parze Prezydencko Królewskiej niezmiernie wdzięczni za tę wycieczkę. Za te pola, psy, krowy i przede wszystkim – G U M I A A K I I !!! Po wtóre jednak wyrażamy niniejszym niepokój, czy aby komary...te...no wiecie Państwo Prezydentostwo, te...takie chude muchy – wampiry...czy one potrafiły się należycie zachować na tej Wiejskiej Wycieczce Przez Pola?
 • ~rezerwa
  (2012-08-25 01:28)
  PO GRUBEJ KRESCE DO DZISIAJ GDYBYSMY BYLI W100% POLAKAMI CHODZILISMY W ZLOTYCH BUTACH. ZOSTAL ENO SMROD. Z GLUPOTY IDIOTOW KTORZY KULTYWUJA IDIOTOM , UKLADOM, I PRZEDSIEBIORCZOSCI KTORA JA NAZYWAM KACAPSKIM CHAMSTWEM. GRZEGORZ BRAUN MA RACJE TO PANSTWO NIE ISTNIEJE. POWIEM WIECEJ PRZECIETNY NIEMIEC JEST STO RAZY INTELIGENTNIEJSZY OD MLODYCH ZDOLNYCH, INTELIGENTOW , Z DUZYCH MIAST TUSKOLANDI . WSTYD. BOHATEROWIE POLSCY OD CHROBREGO PO PIULSUCKIEGO I LESZKA PRZEWRACAJA SIE W GROBIE. POWSTAN NARODZIE NIECH ROZPOCZNIE SIE BOJ O PRAWDZA POLSKE. O NASZE DZIECI I WNUKOW TUMOKI.
 • ~pismaku daruj sobie
  (2012-08-25 00:28)
  A garderoba i garderobiana nie zmieścili się w kadrze.
  A cwał Kwaśniewskiej w kaloszkach iście paradny.
 • ~Janusz
  (2012-08-24 23:53)
  Najpierw oborę zrobili z Polski a teraz noszą się jak bambry . Tusek też niedługo weźmie widły do łapy i będzie gnój przerzucał z kupki na kupkę.
 • ~coto
  (2012-08-24 23:46)
  "A co się martwicie o pegeerowców, a kogo inaczej namówimy do roboty u latyfundystów" - kto to powiedział?
 • ~rezerwa
  (2012-08-24 23:45)
  CHOC JESTEM WYZNANIA NARODOWO PATRIOTYCZNEGO TO TAKIE PUBLIKACJA UWAZAM ZA CHAMSTWO. BYC MOZE WPISUJE SIE TO W POLITYKE RELATYWIZMU I ROBIENIE SWIECY DYMNEJ PT. DUPOKRACJA SPYCHOLOGIA. **** MNIE OBCHODZA ******** HISTORIE , LICZA SIE FAKTY. SYF NA SYFIE POD TYM MALE SYFY BYLE REKA REKE MYLA A POLSKA GNILA.
 • ~lk
  (2012-08-24 23:27)
  prymitywne komentarze, prymitywnych polakow
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.