• ~holand
    (2012-02-13 16:31)
    Marnota PRL-u
  • ~bolo
    (2012-02-17 17:25)
    Największym syndromem matyldy jest jej głupota,ale na to nie ma niestety zadnej rady!!!
  • ~fuj
    (2012-02-19 21:06)
    Widzę twarze zniszczone przez życie pełnią życia , czyli wódę , dziwki i narkotyki.
    Powinni się schować i robić dalej to co lubią.
  • ~Polka
    (2012-02-19 14:30)
    Zgadzam sie , ze najgorsze to zestarzac sie i byc glupcem. Czubaszek pudlo , stare czupiradlo, zepsute do szpiku kosci. Odpowie za to wszystko.
  • ~"prawdziwi" artyśc na tych zdjęciach
    (2012-02-19 14:13)
    same strachy na wróble !
  • ~graszka
    (2012-02-25 20:58)
    szaleć można w karzdym wieku tylko z umiarem
  • ~j67
    (2012-02-19 09:54)
    Najlepszy dowód na to , że nie należy wydłużać wieku emerytalnego.
  • ~antycwok
    (2012-02-17 22:04)
    Najwiekszym CWOKIEM -wlasnie jest ten osobnik na zdjeciu czyli tow.Niesiolowski
  • ~jan
    (2012-02-25 16:03)
    lew 5 życzę ci doczekania takiego wieku ,ciekawe czy poddasz się wówczas eutanazji ,szacumek dla starszych, sadzę że twoja mama nie ma 25 lat.
  • ~lew5
    (2012-02-20 10:07)
    CZubaszek i Holdys ..to zgnilizna narodu ,,,jestem za eutanazją dla takich ludzi
  • ~matylda
    (2012-02-16 22:45)
    Napewno sa to osoby z pewnym syndromem Może lepiej żeby zamilkli.Nie ten czas.Efekt żałosny.Czasy też inne
  • ~Zaik-sniał
    (2012-02-18 12:24)
    Pani Czubaszek-osobnik bez właściwości-niby dowcipna,POprostu tuba Tuska -dlaczego? bo latwo o zarobek "medialny" w TVN-a tantiemy slabiutkie jak peruka.
  • ~qqq
    (2012-02-16 12:33)
    A kto to jest Hołdys?
  • ~kla
    (2012-02-16 08:24)
    Najgorsze to zestarzeć się i pozostać głupcem.
  • ~iks
    (2012-02-15 20:53)
    Zle się dzieje w Polsce dlatego, że szatan zadomowił się i rzadzi w kraju co dokładnie widać po niektórych osobach. Czyli jak to się mówi szatan rządzi światem
  • ~sami swoji
    (2012-02-15 20:02)
    JAK KTOS JEST -- ZLEM I URODZIL SIE JAKO DZIECKO DIABLA-- TO 7 POKOLEN BEDZIE CIERPIEC-- I DIABLU SKLADAC HOLDY== HOLOTA- DO PIECA ? Pieklo na was czeka-- nic nie pomoze ze - SZCZEKASZ ? PLAGA - ZLA - DLA NARODU ?
  • ~mosiek
    (2012-02-19 11:13)
    ŻYDOSTWO
  • ~Zbychu
    (2012-02-19 22:21)
    szkoda że nasze podatki idą na lansowanie takich ludzi
  • ~z
    (2012-02-23 19:43)
    Straszne te komentarze. Młodzi też będziecie starzy jeżeli dożyjecie.Zgadzam się że to są ludzie pozbawieni zwykłego wychowania i dziw że niestety nasi dziennikarze się nimi zajmują.Ale jeżeli nie ma o czym pisać no to cóż.Tak dobrze by było aby przestali interesować się wszechwiedzącym i jedynym sprawiedliwym człowiekiem w Polsce panem K.J. z PIS-u.Nie mogę go słuchać ani na niego patrzeć.
  • ~NorvidNH
    (2012-02-14 09:13)
    Patałachy i Pajace żyjące za państwową kasę od urodzin po zgon. I pogardzam tymi którzy jeszcze na nich mogą patrzeć

Może zainteresować Cię też: