• ~bruno
    (2012-02-13 13:05)
    Polszewskie elity
    Precz z polszewią
  • ~M
    (2012-02-13 13:08)
    Mo ze czasami za ostry,ale prawie zawsze trafne diagnozy.Brawo panie Stefanie!
  • ~iustus
    (2012-02-13 13:09)
    Staruszkowie, ktorzy nigdy nei dojrali i zawsze, za komuny tez, pod reke z wladza... tu lezy ich problem.
  • ~szkodnik
    (2012-02-13 13:13)
    To kabotyństwo bryluje w mediach postkomunistycznych nie dzięki wiekowi
    [ 71 l. ] czy erudycji lecz żółci wylewającej się z niego na wspomnienie o straconym czasie .
    Ono [ bo to nie można nazwać kobietą ] nie przyznając się do porażki życiowej ,
    buduje jakąś fasadę obojętności .
    Dzięki Bogu jest to zjawisko jednostkowe , inaczej Ludzkość wyginęła by .
  • ~izolator
    (2012-02-13 13:21)
    Te wszystkie " indywidua " nadają się tylko do tego żeby je trzymaś jak najdalej od młodych ludzi i środków masowego [ przekazu ] rażenia społeczeństwa .
    Jak wiemy obecni decydenci udostępniają im te możliwości w przeciwieństwie
    do środowisk przyjaznych rozwojowi społecznemu .
    A nam się tłómaczy , ubolewając , że nie ma kto pracować na nasze emerytury .
    Więc jak mówi pan Tym w skeczu " u lekarza " koło się zamyka .
  • ~OLO
    (2012-02-13 13:24)
    WSZYSCY MUSZĄ BYĆ PISDZIELCAMI I WTEDY BĘDZIE DOBRZE
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-02-13 13:55)
    OTO ,,ELITKA" naszej inteligencji ! Niedobrze się robi na sam widok. Komuna dobrze wychowała ci niektórych ! Lewactwo pleni się jak zaraza w tej Polsce.
  • ~dezawu
    (2012-02-13 14:12)
    No zeczywiscie ,,piekni" inaczej ,jak cała ta PO-prawna ,,ewropa"
    ..strach sie bac.Czas na eutanazje..dla nich..
  • ~desto
    (2012-02-13 14:15)
    ..jeszcze troche i zostanie PO nich tylko PO-pioł ,ktory oczywiscie z godnie z moda rozsypia gdzies ,najlepiej PO-d budowane autostrady...
  • ~P.K.
    (2012-02-13 14:41)
    Warto zwrocic uwage, ze ci wszyscy "skandalisci", czyli holota bez kindersztuby to filary poparcia PO
  • ~an
    (2012-02-13 14:46)
    najgorszy Niesiolowski-powinien siedziec w wiezieniu a nie w lawach poselskich
  • ~Kynolog
    (2012-02-13 15:14)
    Alez mi skandalisci !!
    Laszace sie kundelki i pieczeniarze.

    Poza Zulawskim ( jego pogladow nie znam) cala reszta PSIARNI AUGIASZA to PO i TVN.
    Przypadek - zaden. POLITYKA MILOSCI Donalda Klamliwego w praktyce.

    Zaden nonkonformizm, zadna odwaga, jeno TCHORZLIWE UJADANIE BURKOW kiedy w SFORZE i przy nodze pana.
    Tym bardziej komiczne ze te grozne burki czesto ledwo powlocza juz nogami i cale w parchach.
  • ~m
    (2012-02-13 15:21)
    Jak się patrze na ich twarze to od razu jestem za eutanazją.
  • ~112
    (2012-02-13 15:28)
    skąd w necie tylu idiotów o bialo czarnych pogladach bez kultury i ogłady
  • ~rudy pinokio
    (2012-02-13 15:30)
    Czasami żałuję, że w Polsce nie ma eutanazji, ale zawsze można tych chorych ludzi wysłać na wycieczkę do Holandii.Z tego, co wiem to większość z nich jest za aborcją to i z eutanazją nie powinni mieć problemów czy powinna być.
  • ~kiki
    (2012-02-13 15:50)
    A fe.
  • ~Jegor
    (2012-02-13 15:53)
    Galeria upiorów i jadowitych kreatur. Wpuszczają swoją truciznę w naszą jeszcze zdrową duchowo i moralnie wspólnotę polską.
  • ~obserwer_1
    (2012-02-13 15:56)
    może teraz po obejrzeniu tego zdjęcia niektórzy zobacza jak wyglada prawdziwa morda peło, jakbyście zobaczyli rudego cymbała bez makijażu to nie moglibyscie ze strachu oka zmrurzyć przez kilka dni i nocy
  • ~my z gór
    (2012-02-13 16:02)
    czubaszek była satyryczką w radiu w latach 70tych - czyli ok. 40 lat temu...
    Dożywotni tytuł?
    Za co?
  • ~ja i ona
    (2012-02-13 16:07)
    Wajda - propagator komunizmu od lat 40tych do dzisiaj
    Gdy Polscy Patrioci (AK, WiN) byli mordowani przez sowietów Wajda kręcił Pokolenie...
    Wszystkie jego "dzieła" były uzgadniane z Komitetem Centralnym PZPR - czyli sowieciarzami wykonującymi KAŻDE polecenie Kremla
    Taki on Polak i taki patriota...

Może zainteresować Cię też: