• ~patrjota
    (2016-02-26 12:49)
    nie wiadomo jakim będzie z starzec? może będzież walił w porty
  • ~OKu
    (2014-03-04 10:04)
    Ciekawe, kiedy Jerzy Pająk zaproponuje obniżenie wieku dopuszczalnych kontaktów seksualnych z ... hm... młodzieżą...
  • ~jagoda
    (2013-10-13 17:04)
    Z wypowiedzi niektórych "internautów" bije bezmózgowie. Poczekamy, może dożyje my, i zobaczymy jak ci będą wyglądali i jak się będą zachowywali w podeszłym wieku. A Państwu: Czubaszek, Kutzowi, Wajdzie i Innym życzę pogody ducha, dobrego zdrowia i szczerych przyjaciół wokół siebie.
  • ~lula
    (2013-02-14 13:11)
    Mam podobne poglądy odnośnie macierzyństwa co pani Czubaszek, ale w naszym kraju nie ma tolerancji dla odmiennego zdania niż większość.Szkoda, bo jeśli szczycimy się tym , że żyjemy w 21 wieku, w Europie, w kraju cywilizowanym...a nie jesteśmy tolerancyjni wobec innych, to jest dziwne...ale cóż to jest właśnie Polska! ktoś kiedyś słusznie zauważył, że Polacy nie różnią się niczym od ludzi żyjących w średniowieczu, bo wtedy zbierano się i robiono nagonkę na ludzi "inaczej myślących"niż ogół na rynkach i ulicach, a teraz ta "walka" z przeniosła się do internetu.
  • ~elos
    (2012-11-20 14:05)
    czubaszek kto to jest,bo dlamnie to stara plotkara i do tego bardzo brzydka,nic jej nie pomoze zwykle plugastwo.
  • ~ajwaj
    (2012-07-24 09:14)
    czubaszek i wajda, odejdzcie juz, wstydu oszczedzcie ...
  • ~sokular
    (2012-03-22 08:32)
    Różnie można się starzeć:obleśnie(Żuławski)kłótliwie(Niesiołowski)gwiazdorsko-inwektywnie (Bartoszewski) ob-scenicznie(Kutz),wesoło i dowcipnie(Czubaszek),wyniośle-asertywnie (B.Tyszkiewicz)Prześmiewczo-ocennie(O.Lipińska).dziko-anarchistycznie(Cejrowski)...
  • ~Jaś
    (2012-03-07 09:19)
    Oni już nie mogą sobie zaszkodzić , doszli do dna.
  • ~a,fe
    (2012-03-04 22:24)
    Jakie straszne gęby jakby miały do czynienia l lucyferem,tak też głupio gadają.
  • ~dawid26
    (2012-03-04 07:25)
    ci ludzie sa wspaniali
  • ~nati
    (2012-03-03 23:19)
    Pani Mario serdecznie pozdrawiam!
  • ~elka
    (2012-03-01 23:24)
    komentarze prymitywne a niektorzy powinni spojrzec do slownika aby nie pisac z bledami ciemnota
  • ~nic skandalicznego
    (2012-03-01 10:57)
    nie rozumiem dlaczego na liście tzw. skandalistów znalazł się Andrzej Żuławski ? przecież on napisał tylko prawdę o tym jak pseudocelebrytki robią karierę przy pomocy 4 liter ... mówienie prawdy jest skandalem ? Hołdys, Bartoszewski. Wajda, Niesiołowski, Kuc to raczej ciężkie przypadki psychiatryczne ... przypadek M.Czubaszek wskazuje na to, żeby unikać alkoholu w nadmiernych ilościach - skutkiem jest obumarcie komórek mózgowych ... Jackowska i Zapendowska robią show żeby pokazywano je w TV - albo mają kompleksy, albo chcą się wzbogacić opowiadając brednie ...
  • ~JA
    (2012-02-29 21:33)
    Te wszystkie Dody, Czubaszkowe ,Kory ,Olejnikowe inne pudła ,same wystawiają sobie ocenę. Myślę,że to samoplugawienie jest im potrzebne jak powietrze,czy pokarm ,więc przestańcie nam wciskać ten nieświeży towar ,bo nie chcemy chorować..Be !
  • ~Tofik
    (2012-02-27 19:48)
    Kilka z tych osób uciekło z domu bez klamek, tylko dlaczego policja nic nie robi, żeby je wyłapać. Im większy furiat, tym większy "ałtorytet", tylko w PRL-bis to możliwe.
  • ~fabiola
    (2012-02-27 00:43)
    Zgadzam się z tym co napisałeś elekt. Ja tez widzę czarno tą kwestie Ale jeśli naprawdę takie ma być przyszłe pokolenie, to niech lepiej jakaś planetoida trzaśnie w ten nasz durny, ciemnogrodzki kraj i zmiecie go z powierzchni planety, bo jesteśmy zakałą i pośmiewiskiem Europy Narodem i krajem "wyjątkowym" pod względem: nieposzanowania praw człowieka jako nadrzędnych wartości, nietolerancji wszelkiej odmienności, homofobii,obłudy i zakłamania. Ech... można by wymieniać te "preferowane wartości ( katolickie) naszego ponoć 99% katolickiego narodu Który to naród, jakże patriotyczny , w imię miłości bliźniego potraktowałby tak samo Jezusa, gdyby zstąpił wspólcześnie z nieba, jak traktuje swoich bliźnich ...
  • ~graszka
    (2012-02-25 20:58)
    szaleć można w karzdym wieku tylko z umiarem
  • ~jan
    (2012-02-25 16:03)
    lew 5 życzę ci doczekania takiego wieku ,ciekawe czy poddasz się wówczas eutanazji ,szacumek dla starszych, sadzę że twoja mama nie ma 25 lat.
  • ~STOKROTA
    (2012-02-24 16:35)
    kocham Marie CZUBASZEK JEST CHOCIAZ JEDNA ODWAZNA
  • ~z
    (2012-02-23 19:43)
    Straszne te komentarze. Młodzi też będziecie starzy jeżeli dożyjecie.Zgadzam się że to są ludzie pozbawieni zwykłego wychowania i dziw że niestety nasi dziennikarze się nimi zajmują.Ale jeżeli nie ma o czym pisać no to cóż.Tak dobrze by było aby przestali interesować się wszechwiedzącym i jedynym sprawiedliwym człowiekiem w Polsce panem K.J. z PIS-u.Nie mogę go słuchać ani na niego patrzeć.

Może zainteresować Cię też: