• ~Jak
    (2015-10-20 09:23)
    Bo w tych przypadkach krytykujący tych ludzi byłby oskarżony o antysemityzm.
  • ~OlaW.
    (2013-02-26 10:53)
    W Polsce mamy dużo talentów aktorskich, ale dużo też aktorów bez prawdziwego talentu. Tomek Kot jest dla mnie aktorem pierwszej kategorii. Dopasowuje się do różnych ról, a o to przecież chodzi.
  • ~Heniek Stelwaga
    (2012-05-08 21:51)
    AMJ praktycznie się nie liczy. Jak Maria Koterbska. Stąd nietykalność. Mnie też nie krytykują w mediach, bo nikt mnie tam nie zna.
  • ~Robert Gwiazda
    (2012-05-08 21:46)
    Mnie też nikt nie krytykuje.
  • ~Jestem 40-latkiem
    (2012-05-08 21:42)
    Co do syna Pana Jerzego - niech ktoś włoży tyle pracy w to robi co ten człowiek wkłada w swoje role.. Inna osobowość niż ojciec, ale już OSOBOWOŚĆ. Na plecach ojca?? Wstydu mu nie przynosi jak pewna Agata swojemu.. Możemy żałować, że Pan Jerzy nie ma więcej takich chłopaków.
  • ~dr Piotr
    (2012-05-08 21:31)
    Komentować można ludzi, którzy choć czasem schodzą poniżej naszego poziomu. Panu Stuhrowi mało kto do pięt dorasta, ergo brak negatywnych opinii. Ja też się kłaniam uniżenie, choć i bez tego sięgam Panu Jerzemu zaledwie do zelówki.
  • ~szpenio od chirurgii
    (2012-05-08 21:26)
    Ta pani nadźgała się silikonem - twarz terminatora na razie.. Potem los Duquesy Alby..
  • ~olmaria7
    (2012-05-01 13:38)
    brak zazdrości stąd, że nie jest piękna a nawet ładna.
  • ~Gość
    (2012-04-14 21:18)
    ~meteoryt2012-02-10 23:25
    Tomasz Kot i jopek gwiazdami, koń by się uśmiał

    No to się śmiej koniu... O, przepraszam konia za porównanie z takim zawistnym jednokomórkowcem jak Ty...
  • ~Antypisuar
    (2012-04-06 09:05)
    Super towarzystwo, wśród którego gwiazdami pierwszej wielkości i niezaprzeczalnie autorytetami są Jerzy Stuhr i Piotr Fronczewski.
  • ~Renata
    (2012-02-20 10:32)
    Rodowicz byl obraz ale oblazl
  • ~bezpartyjny
    (2012-02-19 20:44)
    Ja tez kocha ptaszki to na co ona czeka ?
  • ~Widziane z Zachodu
    (2012-02-17 17:17)
    Rodacy, to sa wasze gwiazdy, DAVIDA... :)))
  • ~v12
    (2012-02-17 10:56)
    ...bo Maciej Stuhr nigdy nie robił kariery na plecach ojca, to niezwykle utalentowany człowiek, jego ojciec to mistrz, Kot to sympatyczny aktor, Anna Maria taka łagodna, nie pcha się na afisz, Maryla kontrowersyjna, jednak ma swój udział na polskiej scenie niepodważalny, Małgosia Socha przepiękna, inteligentna, uwielbiam ją, no i na koniec Krupa - nie wiem skąd opinia, że jest lubiana, jak tylko pojawia się w mediach, od razu za nią pojawiają się prześmiewcy...;)
  • ~Zenada
    (2012-02-13 14:25)
    Dajcie spokoj z ta 'gwiazda'!
  • ~meteoryt
    (2012-02-10 23:25)
    Tomasz Kot i jopek gwiazdami, koń by się uśmiał
  • ~milioner
    (2012-02-10 21:13)
    Ja tez kocha ptaszki ,jestem do wziecia . Czy cos z tego bedzie -watpie a szkoda .
  • ~lalka
    (2012-02-10 20:14)
    kocha zwierzęta. Jest wrażliwa iszczera. Za to ją lubię :)
  • ~EWA KOBY
    (2012-02-10 19:21)
    ZAPOMNIJ SYMPAATJE TO BLOKADA NOWYCH KREACJI A TERAZ W PADNIE NA POMYSL JE KREOWAC 10% ZAROBKOW I INNYCH KONTRAKTOW DLA MNIE
  • ~modelaronio