• ~Genitaliusz
    (2011-12-29 11:07)
    Wielbiciel lewactwa.
  • ~Tofik
    (2011-12-29 19:31)
    Czyżby parał się tym samym co nasz Ryży plemiel i malował komin w cegielni?
  • ~Aktor PO owska lizidupa
    (2011-12-30 09:23)
    PO -owski dupowłaz i nikt ponad to. Nigdy nie zapomnę jego bełkotu wychwalającego mafię ryżego. Dla mnie jest zerem .Podobnie jak Kondrat czy ten lizidup POwski Barciś.
  • ~FIONA
    (2011-12-29 23:04)
    JAKIM HITEM KAROLAK WCHODZI PRAKTYCZNIE DO KAŻDEGO FILMU ALE POSIŁKUJE SIĘ ŚWIETNYMI AKTORAMI DLA KTÓRYCH CHODZI SIĘ DO KINA ON TYLKO WYKORZYSTUJE SYTUACJE ŻEBY SIĘ WYNIEŚĆ NA PLECACH INNYCH AKTÓW TAK JEST ZA KAŻDYM RAZEM TERAZ TEZ PRZYPISUJE SOBIE SUKCES TYLKO ZE INNI NA TO PRACOWALI.
  • ~Polak zwany BYDŁEM
    (2011-12-29 20:01)
    A kto to jest Karolak?
  • ~as
    (2011-12-29 19:08)
    Niech podziękuje Kożuchowskiej. Jaki to aktor. zniknie raz na zawsze nawet nie zauważymy. Małgośka stać Cię na więcej.
  • ~sawa
    (2011-12-29 18:56)
    Trudno ale z niego taki aktor, jak z koziej...
  • ~OBSERWATOR
    (2011-12-29 17:58)
    KAROLAK TO GNIOT . ZAWSZE WYJDZIE SZYDŁO Z WORA - TO TYLKO KWESTIA CZASU.

    NO I WYSZŁO.

    PRZED WYBORAMI.

    MIERNY BIERNY ALE PRZYDATNY WIĘC TAKICH FERAJNA TUSKA NAGRADZA
  • ~archeopteryx
    (2011-12-29 14:40)
    Karolak! Gwiazdo z Cegielni! W d... trzeba wchodzić sprawnie! Myk i jesteś. A ty się grzebiesz, babrzesz, jąkasz. Tak nie można. To może sprawić "bul" twojemu Panu i cię strząchnie. Myślisz, że jak seplenisz to masz miejscówkę w klubie PO. Poniekąd tak, ale nie dożywotnio. Musisz bardziej się postarać. Zagraj np. Henrykę Krzywonos jak bohatersko obala komunę. Podobni jesteście. Albo wystąp w telewizyjnym kabarecie i poleć po Kaczyńskim. Same deklaracje i luźna wazelina mogą nie wystarczyć.
  • ~sokular
    (2011-12-29 10:56)
    No niestety - rózni teraz robią u nas kariery "aktorskie" a aktorzy zawodowi-wyksztalceni na zielonej trawce...oto poziom reżyserów i producentów i ich decyzji...upadek