• ~ZbyszekD
    (2011-12-03 12:15)
    Ale przy takim szerokim uśmiechu to się stale wietrzy - to poco myć?
  • ~Glio
    (2011-12-04 11:22)
    Jak nie lubi się myć. to pewnie śmierdzi od niego na odległość.
  • ~franc
    (2011-12-03 15:36)
    Że niby jej z pitola zalatuje ?
  • ~Pisuardessa Plusk
    (2011-12-03 15:57)
    Napoleon kiedys napisal do Jozefiny:

    "JADE DO CIEBIE! NIE MYJ SIE!"

    A skoro podroze zajmowaly wtedy sporo czasu, wiec chodzilo o co najmniej kilka dni!
    Wtedy zapewne pani Walewska po raz pierwszy wypowiedziala ten intymny slogan:

    "LUBIE ZAPACHY SPOD TWOJEJ PACHY!"

    Nie od rzeczy bedzie przypomniec tu stare porzekadla:

    "WIELCY LUDZIE ZYLI W BRUDZIE!"

    CZESTE MYCIE SKRACA ZYCIE - SKORA SIE SCIERA I CZLOWIEK UMIERA!".

    Zycze wszystkim przyjemnego smrodu!

    PS.: Na deser polecam znakomity film krotkometrazowy o przygotowaniach do randki z udzialem Anny Seniuk i Stefana Friedmana!
  • ~Dlaczego szkalujecie ludzi...
    (2011-12-03 18:30)
    Dlaczego szkalujecie ludzi...Ta technika jest znana...Nie robcie tego...szanujcie sie...Dzienniku szanuj czytelnikow i nie drukuj pomowien...
  • ~EWA KOBY
    (2011-12-03 19:33)
    HIGIENA OSOBISTA TO CO INNEGO NIZ SMIRDZACE DEZODORO CZY INNE PERFUNIASTE SMIERDZIDLA NAWET WODA Z OCZYSZALNI I PODGRZANA TO BAKTERIOLOGINY BRUD NIE MOWIAC O SZAMPONOWACH I INNYCH CHEMIKOWACH NAJBARDZIEJ CZYSTA BYLAM KIEDYS NA MAZURACH A TERAZ TYLKO SKANDYNAWSKIE KRAJE NIE MOWIAC O SALNIE LUDOWNIE CZYSZCZA TEZ LIPARI WYSEPKI NAJLEPSZA WODE MA PARYZ I BERLIN A PASTY DO ZEBOW TO TYLKO ZART JESLI CHODZI O HIGIENICZNA TRUCIZNE POLECAM OLEJ KMINKOWY DO PLUKANIA I CZYSZCZENIA JAMY USTNEJ
  • ~EWA KOBY
    (2011-12-03 19:36)
    HIGIENA OSOBISTA TO CO INNEGO NIZ SMIRDZACE DEZODORO CZY INNE PERFUNIASTE SMIERDZIDLA NAWET WODA Z OCZYSZALNI I PODGRZANA TO BAKTERIOLOGINY BRUD NIE MOWIAC O SZAMPONOWACH I INNYCH CHEMIKOWACH NAJBARDZIEJ CZYSTA BYLAM KIEDYS NA MAZURACH A TERAZ TYLKO SKANDYNAWSKIE KRAJE NIE MOWIAC O SALNIE CUDOWNIE CZYSZCZA TEZ LIPARI WYSEPKI NAJLEPSZA WODE MA PARYZ I BERLIN A PASTY DO ZEBOW TO TYLKO ZART JESLI CHODZI O HIGIENICZNA TRUCIZNE POLECAM OLEJ KMINKOWY DO PLUKANIA I CZYSZCZENIA JAMY USTNEJ
  • ~Stefania Zalewska
    (2011-12-04 01:06)
    Prawie cały zachód to brudasy. Wąchaliście Francuzów?
    U nich dalej jest rococco. Nie myją się tygodniami.
  • ~zyleta
    (2011-12-04 08:26)
    DEZODORANTY POWODUJĄ RAKA PIERSI
  • ~Figiel
    (2011-12-04 11:18)
    Jeśli zębów nie myje to co dopiero mówić o higienie intymnej
  • ~Lioli
    (2011-12-04 11:25)
    Nie czują własnego smrodu?
  • ~pp
    (2011-12-03 10:35)
    KOGO TO OBCHODZI???
  • ~vh
    (2011-12-04 14:24)
    ostatnio mialem nieprzyjemnosc spedzic pare godzin w barze z holendrami i belgami... no ja duzo moge zrozumiec ale smrodu skislej pasztetowej nie zniose.
  • ~hipokrates..
    (2011-12-04 17:36)
    Spoko to tylko klasyczny objaw SCHIZOFRENI PARANOIDALNEJ to jest chorobliwy wstręt do mycia ciala..(cytujęza A.Kępińskim}
  • ~zoja
    (2011-12-04 17:27)
    a ja sie myje rano i wieczorem i dobrze mi z tym.pozdrawiam.
  • ~fe
    (2011-12-05 05:35)
    A w TelaViweNie,polsracie,GWrednej jedzie czosnkiem na całą jewropę,nawet w kwiatach go czuć,wystarczy zbliżyć się do Stokrotki by dostać mdłości.
  • ~dzidzius
    (2011-12-07 01:15)
    Ale macie co pisac smiac sie chce z tego co piszecie jak male .
  • ~A KTO
    (2011-12-05 02:05)
    MA PROBLEM Z PUSZCZANIEM BAKOW?
  • ~sas
    (2011-12-07 22:53)
    Ale bzdury.
  • ~miś
    (2012-01-07 20:22)
    Według polskich statystyk to brudasami są Polacy,a nie gwiazdy filmowe.Przeciętny Polak myje się raz w tygodniu,zęby raz na parę dni,podobnie z używaniem dezodorantu.O praniu ubrań nie wspomnę.

Może zainteresować Cię też: