• ~pp
    (2011-12-03 10:35)
    KOGO TO OBCHODZI???
  • ~trew
    (2011-12-03 11:00)
    Kogo to obchodzi?
  • ~dokład
    (2011-12-03 11:24)
    POziom PO-lskiego rządu czyli niemieckiego bruku. Podobno śmierdzi też Cameron Diaz.
  • ~kermit
    (2011-12-03 11:31)
    BRAWO 'doklad'

    TRAFNY WPIS!!
  • ~anka
    (2011-12-03 11:32)
    beznadzieja co wy wypisujecie
  • ~werr
    (2011-12-03 11:45)
    Ci ludzie mają przytępiony zmysł węchu i tyle, Gdyby nie to sami czuli by od siebie nieprzyjemny zapach.
  • ~dziemba
    (2011-12-03 11:47)
    Trzeba koniecznie w tym kontekście pochwalić naszą mega gwiazdę Dodzię, która bardzo dba o higienę intymną - non stop wietrzy tyłek.
  • ~frog
    (2011-12-03 11:58)
    dobrze że nie prowadzili telewizorów emitujące zapach
  • ~666uk
    (2011-12-03 12:02)
    Podobno pani prezydętowa podciera się się trzy razy a pan prezydęt tylko dwa.
  • ~ZbyszekD
    (2011-12-03 12:15)
    Ale przy takim szerokim uśmiechu to się stale wietrzy - to poco myć?
  • ~chichot
    (2011-12-03 12:33)
    'Dokład' masz rację, ale nie wszyscy mają pod ręką kadzidło i święconą wodę. To towar deficytowy, zarezerwowany dla wybrańców. Chyba nie trzeba 'po nazwiskach, czyli przynależności' ?.
  • ~Drzazga 101
    (2011-12-03 13:14)
    "Gwiazdy, które są na bakier z higieną osobistą."
    O Matko, myjcie się dziewczyny, nie znacie dnia, ani godziny !
    Hej !-
  • ~akuku
    (2011-12-03 13:51)
    Drzazga 101.Chlopaki codziennie myjcie sie bo nie wiecie kiedy swego pytona uzyjecie.
  • ~britnej
    (2011-12-03 14:00)
    czyli zwykłe fleje
  • ~aQuQu
    (2011-12-03 15:09)
    i tu się wypowiada narodek który ma najmniejsze statystyczne zużycie srodków higienicznych - co wystarczy stwierdzic wchodząc do pierwszej lepszej windy, autobusu, sklepu lub jakiegokolwiek miejsca publicznego! Nie wspomnę o polskich szaletach!!! Jest SUPER w autobłogostanie!
  • ~Jan
    (2011-12-03 15:23)
    Wyjątkowo bezczelny artykuł. Niech jego autor przyzna sie, jak czesto sie myje. Niech poda nazwisko - my to sprawdzimy.
  • ~CUDZE CHWALA A SWOJEGO NIE ZNAJA
    (2011-12-03 15:24)
    JAK POLSKIM POLITYKOM. SMIERDZI Z GEBY. SMIERDZA SKARPETKI I TE WIECZNE UPLAWY.
  • ~franc
    (2011-12-03 15:36)
    Że niby jej z pitola zalatuje ?
  • ~Pisuardessa Plusk
    (2011-12-03 15:57)
    Napoleon kiedys napisal do Jozefiny:

    "JADE DO CIEBIE! NIE MYJ SIE!"

    A skoro podroze zajmowaly wtedy sporo czasu, wiec chodzilo o co najmniej kilka dni!
    Wtedy zapewne pani Walewska po raz pierwszy wypowiedziala ten intymny slogan:

    "LUBIE ZAPACHY SPOD TWOJEJ PACHY!"

    Nie od rzeczy bedzie przypomniec tu stare porzekadla:

    "WIELCY LUDZIE ZYLI W BRUDZIE!"

    CZESTE MYCIE SKRACA ZYCIE - SKORA SIE SCIERA I CZLOWIEK UMIERA!".

    Zycze wszystkim przyjemnego smrodu!

    PS.: Na deser polecam znakomity film krotkometrazowy o przygotowaniach do randki z udzialem Anny Seniuk i Stefana Friedmana!
  • ~Inspektor Sanitarny
    (2011-12-03 16:00)
    - "Czesc dziewczyny!" - rzucil wesole pozdrowienie niewidomy przechodzac kolo sklepu rybnego...

Może zainteresować Cię też: