• ~obiektywnie
    (2011-11-08 12:07)
    Tylko w kraju tak zacofanym mentalnie jak Polska ośmiesza się ludzi z powodu ich wiary lub niewiary. Mieszkając od 30 lat we Francji nigdy nie spotkałem sie z chamstwem jakie w Polsce uważane jest za normalność, chodzi mi tutaj o wytykanie komuś, że jest wierzący i jeszcze napiętnowanie go z tego powodu. W normalnych krajach takie zachowania są uważane za brak kultury, szowinizm i nietolerancję. Nikt mający choćby odrobinę kultury nie ważyłby się nazwać kogoś dewotką, a w Polsce wystarczy się przyznać że się chodzi do kościoła żeby stać się obiektem drwin. No ale czego można się spodziewać po społeczeństwie skoro nawet wasz premier szydził sobie z ludzi, którzy wierzą. Tym większy szacunek dla tych ludzi że mają odwagę prezentować swoje poglądy.
  • ~Frózia
    (2017-05-10 12:58)
    faktycznie w tym skansenie są potrzebne akcje broniące zniewolonyh katoli przez wrogów wiary i biedny kk, którego przedstawiciele i sługi z głodu popuchli jak murzynki w afryce....a jedyną ich pociechą jest miłość dzieci....
  • ~Jan Stańczyk
    (2011-11-08 09:47)
    Dobrze że jest chociaż część znanych ludzi , którzy się nie wstydzą że są katolikami . Teraz przecież to takie nie kul , wstyd przyznać że jest się katolikiem. Ludzie zostali otumanieni przez lewackie media , polityków , celebrytów . Zapominają już o swoich korzeniach , tradycji , historii .
  • ~Biblista
    (2011-11-10 08:02)
    Przypomnę cytat z Biblii wszystkim religijnym oszołomom .Jezus powiedział : "w cichosci módlcie sie do mnie" ...wystarczy ?
  • ~WAWA
    (2017-05-11 20:48)
    Katolików pisowców jest tyle ile wyborców - 30%. A reszta POLSKI to wstydliwy temat ? Miliony peowców to katolicy i jakby się bali to okazywać, a PSL, SLD. Wprawdzie nie uznają kościoła "kaczyńskiego", lecz mają swoje sympatie i za potulnie się ukrywaja bo mogą ich rozdeptać sekciarze.
  • ~Adam z Sanoka
    (2011-11-07 13:06)
    Za ten tytuł pójdziecie do sądu.
  • ~jaga
    (2011-11-08 08:48)
    To wasza prywatna sprawa! Tylko przestańcie epatować publicznie leżąc krzyżem i wymagać aby inni szli w wasze ślady. Dużo w was bezczelności.
  • ~Pak
    (2011-11-09 02:28)
    ~ re Lenka - jak bys pomyslala jezeli mozesz to zaden nie ma zamiaru ludzi wierzacych osmieszac.Gdzie tu jest wzmianka chociazby o innych wyznaniach.
    Wiara nie jest na pokaz jak to chrzciciele watykanu pokazuja i sami prowokuja
    zeby normalny obywatel wspomnial ze ZIEMIA jest dla wszystkich a nie tylko dla
    OTULAMIONYCH.A co do SLOMY to nie harzuj na slomie bo to nie tylko ci moze
    z butow ale i z wyzszego opakowania wystawac.Przeciez wiesz ze sianko nie rzuca sie tak w oczy.
  • ~ja
    (2011-11-11 01:36)
    Duży szacunek za odwagę w prezentowaniu swoich poglądów!
    To smutne ale dyskryminacja katolików w Polsce jest faktem. :(
  • ~śmieszny adamek
    (2011-11-10 08:04)
    Adamek prosił swego Boga o pomoc w pobiciu B.Kliczko ...i co ? P.Bóg pomógł Ukraińcowi Kliczko w pobiciu Adamka.