• ~herty
    (2011-10-31 17:59)
    odważni bo anonimowi ,cwe..le
  • ~robo
    (2011-10-31 17:57)
    popieram ewike werke i ewelke!!!brawo za prawde!!
  • ~iza
    (2011-10-31 17:56)
    Radek przystojny jesteś!!love you
  • ~ewik
    (2011-10-31 17:53)
    wam to wszystko nie pasuje,doda głupia,majdan stary,samusionek beznadziejna aktorka,cichopek buuuu,herbuś źle tańczy i brzydka,krupa nie umie po polsku itp.Puknijcie się "ideały"w te puste łebki i wyrzućcie tą chorą zazdrość z serc o ile je macie bo to wam szkodzi a dajcie innym cieszyć sie swoim szczęściem.Jak jesteście tacy the best to dalej,do szołbizu się pchać skoro tam tacy nieudacznicy a tak się im powodzi ,żenujący kraj i ludzie,tępy polski naród,wstyd być polakiem jak się was czyta.Taka Joanna Krupa ma serce do zwierząt a wy wielkie zera i temu tacy zawistni
  • ~werka
    (2011-10-31 17:48)
    fajni są oboje!powodzenia:)
  • ~ewelka
    (2011-10-31 17:47)
    wszystkiego dobrego im życzę!fajna para,on przystojny ona ładna i sympatyczna babka.a reszta wrednych zazdrośników niech się buja,cóż za naród,boshe!!!
  • ~Genitaliusz
    (2011-10-23 15:55)
    Łysiejący, podstarzały amant.
  • ~ZORRO5
    (2011-10-20 10:09)
    WSZYSTKO MI MÓWI , ŻE TA PANI BARDZO SŁABO WIDZI
  • ~motek
    (2011-10-19 10:34)
    aktorka ze spalonego teatru , tak jak on zawodnik
  • ~Jola
    (2011-10-19 10:31)
    PAJAC ma czapke na głowie pewnie mu w łysine zimno , albo zapomniał przykleić peruke , żenujący cyrkowiec
  • ~duzy bat
    (2011-10-18 20:30)
    Majdan ma dobrego "bata" to laski same do niego się kleją .
  • ~mary lu
    (2011-10-18 19:40)
    - hej DO-DA !!! - dobrześ zrobiłaś żeś z nim urwalaś !!!
  • ~nina
    (2011-10-18 18:19)
    trzeba byc pustym trzepakiem aby z takim majdanem cokolwiek miec myslalam ze tylko dody leca na niego zenada i prostactwo
  • ~~ Emil
    (2011-10-18 17:15)
    A to FRAJER mjdan .Taki STARY towar po przejsciach wziął na podryw pewnie PIJANY !!! Na dodatek z zawodu SPECJALISTKĘ OD MAŁPOWANIA w tasiemcach TV. To się nacieszy UCZUCIEM !!!
  • ~kley
    (2011-10-18 15:33)
    wiocha po blacharze
  • ~Radzio
    (2011-10-18 14:09)
    hahhahaha mam podobnego Kolegę do R.Majdana, podobny styl ubierania, także podobny styl mówienia i argumentowania. Wydaje się, że jest całkiem mądry, ale w głowie puściutko, tak jak u Pana Majdana. Z jednym zastrzeżeniem Kolega jest przed trzydziestką, zatem jemu to jeszcze przystoi zachowanie tego rodzaju, natomiast Pan z artykułu, no cóż...latka lecą.
  • ~Paweł
    (2011-10-18 13:39)
    Majdan jesteś żenujący, człowieku zestarzej się z godnością!!!Poza tym ściągnij tą czapkę, głowa Ci się poci, ostatnie włosy Ci wypadną. Nie rób z siebie gwiazdy. Czy w Polsce są tylko tacy celebryci???