• ~Ha ha ha
    (2019-08-13 08:44)
    Balcerowicz połowe POLAKÓW zwolnił i co ta pani płakała
  • ~Jolanta
    (2019-08-13 08:56)
    Nie oglądam, nie wspieram, nie uczestniczę w pisowskim ścieku
  • ~Zorro
    (2019-08-13 15:22)
    Nie oglądam tego pisowskiego syfu i nie żal mi ludzi, których pisowscy zwyrodnialcy tak traktują - nie trzeba było nurzać się w tym pisowskim g ó w n i e...
  • ~uiojklm
    (2019-08-13 07:56)
    To jest na moj gust ciekawsze- onet napisal: "Pod apelem do Akson Studio i TVP S.A. o to, by premiera i promocja filmu nie odbywały się w czasie kampanii wyborczej, podpisali się scenarzysta i reżyser Jacek Bromski oraz aktorzy: Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz, Danuta Stenka, Marta Nieradkiewicz, Piotr Stramowski, Krzysztof Stroiński, Marcin Czarnik, Artur Żmijewski, Andrzej Konopka, Andrzej Zieliński i Olena Leonenko-Głowacka"- z tego co wiem, seweryn ma zone z ddr-owa, lukaszewicz jezdzil po slasku z kampania na rzecz po, gajos.........tak, gajos jest zawsze za, a nawet przeciw........
  • ~jarek
    (2019-08-13 11:00)
    jak kasę dają za nic to sa dobrzy jak zwalniają kopnięciem to są be.
  • ~Gdańszczanin
    (2019-08-13 11:32)
    Zamachowska powinna pierwsza wylecieć za wywiad z Bosakiem, w którym brała jej koleżanka i napastowały tego mądrego, młodego polityka. Bo one były tylko złośliwe i bardzo głupiutkie.Kurak!Czemu ją jeszcze czymasz?! Lubisz takie, jak ty sam jesteś, no nie?!
  • ~scott
    (2019-08-13 12:07)
    Co robi w tej tv Zamachowska,której mąż pluje na działania władz.Gdzie jest szef tej instytucji i dlaczego nie reaguje na tę sytuację.
  • ~Mik
    (2019-08-13 11:08)
    Dintojra w tv szambie.
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,......,.,,,,,.,,
    (2019-08-13 10:49)
    Pewnie to ta kobieta kazała z kartki czytać pytania do Kaczyńskiego w śniadaniówce. To był błąd, za ujawnienie tej informacji wyleciała Orszański , a teraz ona.
  • ~E meryt
    (2019-08-13 15:00)
    Jak wszędzie szefowie decydują o kadrach .