• ~Darek
    (2018-12-06 10:41)
    Niemiecka propaganda, Syryjczyków jest ok. 5% reszta to mężczyźni w wieku poborowym z Nigerii, Konga i całej afryki
  • ~abcd
    (2018-12-06 11:48)
    Nigdy nie pozwalajcie, aby nazywano was rasistami lub ksenofobami! 15% społeczeństwa, 50% morderstw - CHCECIE TAK MIEĆ? To nie jest rasizm - to zwykłe myślenie z troską o przyszłości własnych dzieci. CHCECIE ZOSTAWIĆ IM TAKĄ POLSKĘ? - Nie pozwólcie sobie wmówić, że to jest ksenofobia lub rasizm - macie prawo sami kształtować przyszłość własnego kraju. Po prostu: NIE CHCEMY TAK MIEĆ, taki jest NASZ wybór. Przeczytaj: "Murzyni. Czy czarne jest piękne?" PS. Linki niedozwolone są emanacją najwyższych lewackich wartości europejskich.
  • ~Laszlo
    (2018-12-06 09:52)
    A może wizyta w trudnych dzielnicach Paryża? Może się skończyć tragicznie.
  • ~milo
    (2018-12-06 10:00)
    Wszystko wyreżyserowane nie pokazują prawdziwych uchodźców tylko tych dobrych i wybranych nie odzwierciedla tego problemu kim sa uchodźcy szkoda ale wiadomo telewizja
  • ~Pablo E.
    (2018-12-06 12:15)
    A może pokażą tych z finlandii, którzy zgwał cili 10 letnią dziewczynkę... Do roboty t v n
  • ~xyz
    (2018-12-06 09:47)
    Temat mało aktualny tak w Polsce jak i w Europie. O uchodżcach i migrantach w naszym kraju mało kto mówi. Reportaże pokazywane w TVN nie wywołają dyskusji o tym temacie i nie zmieni się optyka widzenia tego zjawiska.
  • ~i tyle
    (2018-12-06 23:43)
    Nie ma mowy o uchodźcach - to są nachodźcy. Prawo międzynarodowe stanowi, że uchodźca to taki, kto zatrzymuje się w pierwszy kraju poza krajem, z którego musiał uchodzi. Słownie: P I E R W S Z Y M ! Szlus!
  • ~#Daro
    (2018-12-07 14:58)
    Miał być "trudny temat" a wyszło śmiesznie. Kraśko i TVNazi w służbie lewactwa.
  • ~Vic
    (2018-12-15 16:48)
    Kraśko mądrzy się w studiu z Rusinką jak im z 50 ludzi przygotuje gotowy materiał. W starciu z problemem na ulicy, tak jak w tym programie okazał się skończonym dziennikarskim cieniasem. Szkoda pieniędzy na taką intelektualną nędzę.
  • ~Ohara
    (2018-12-09 21:01)
    A może pan Kraśko weżmie sobie do domu małą rodzinkę arabską.