• ~Realista
  (2015-04-16 14:04)
  Poziom intelektualny Korwin-Mikkego jest łatwy do odczytania dla każdego inteligentnego i wykształconego człowieka. Oto kilka z pośród setek głupich haseł wypowiedzianych przez niego w bardzo krótkim czasie:
  A. Cytuję: "Jedyna rzecz jaką wynaleziono w Szwajcarii jest zegar z kukułką". A teraz fakty:
  1. Szwajcaria to kraj, który we wszystkich przeprowadzanych rankingach znajduje się na pierwszym miejscu w Europie i ścisłej czołówce światowej pod względem innowacyjności (wynalazczości).
  2. Wyższa Federalna Szkoła Techniczna z Zurychu (Eidgenössische Technische Hochschule Zürich) we wszystkich renomowanych rankingach uczelni wyższych na świecie jest oceniana jako najwyższy poziom światowy - zawsze pierwsza w Europie i druga lub trzecia na świecie po amerykańskich MIT (Massachusetts Institute of Technology) i ostatnio CIT (California Institute of Technology).
  3. Szwajcaria to kraj, który stworzył najefektywniejszą i najbardziej stabilną demokrację na świecie, a jej obywatele cieszą wolnościami i partycypacją w zarządzaniu swoim państwem niespotykaną nigdzie indziej.
  4. Szwajcaria to kraj, który przy niemal całkowitym braku bogactw naturalnych i bardzo ograniczonej ilości ziem uprawnych, stworzył najstabilniejszą i jedną z najbardziej efektywnych gospodarek na świecie.
  A teraz pytanie. Czy można w ogóle powiedzieć coś głupszego???
  B. "Nie ma czegoś takiego jak prawo międzynarodowe"
  Tego chyba nie trzeba komentować. Równie dobrze można by powiedzieć, że nie ma ONZ-tu.

  Co się tyczy inteligentnych kobiet to prawda jest taka, że większość inteligentnych kobiet, według mojego doświadczenia, unika głupkowatych, niewykształconych i nieinteligentnych facetów. Dlatego jestem w stanie uwierzyć, że w jego otoczeniu takie kobiety to zjawisko niezwykle rzadkie i bardzo krótkotrwałe.

  A teraz pytanie podstawowej: czy ktoś taki może zrobić coś pozytywnego dla Polski??? Bardzo wątpię!!!
 • ~Ruska buda na lotnisku w Smoleńsku tzn wieża
  (2015-04-15 16:52)
  Najpierw niech się wyleczy u Logopedy jak chce być prezydentem idiot
  Przecieżc tego idiotę nie można zrozumieć o co mu chodzi To już dziecko 5 letnie ma wyrazniejszą wymowę jak ten kaleka
 • ~wojtek
  (2015-04-15 15:52)
  Facet jest szczęśliwy, jego świat jest taki prosty, czarno - biały.
  Albo zero, albo jeden.
  Spóźnił się na świat o jakieś 200 lat.
 • ~jan
  (2015-04-15 16:04)
  Kiedy ten człowiek powiedział coś mądrego ? Ja sobie takiego faktu nie przypominam. Ciągle plecie jakieś bzdury i są niestety tacy którzy wierzą w to co on gada.Mucha pod brodą nie świadczy o mądrości tego faceta.
 • ~bum-bum
  (2015-04-15 16:26)
  Pyskaty jest i chyba to wszystko.
 • ~Filip
  (2015-04-15 18:42)
  Połowa wypowiadających się tu ludzi to idioci, każdy dosłownie KAŻDY narzeka na sytuacje w naszym kraju a kiedy pojawia sie ktoś kto chce to zmienić jak JKM to wszystkie barany sie podnoszą i są przeciw niemu bo np "niewyraźnie mówi", ja sie pytam co to za argument??? -Żaden. Ale Baranowi nic nie wmówisz takżę nadal głosujcie na Komorowskiego czy Dude i żyjcie w tym bałaganie.
 • ~SEB
  (2015-04-15 18:25)
  Po co zapraszać takiego typa. To tylko sprawia wrażenie, że jest osobą wpływową. A jest żałosnym błaznem.
 • ~św.NH
  (2015-04-15 15:44)
  JKM czyli czarujący mdłych gniewnych umysłowo na tip top świętych materializmu dialektycznego.
 • ~mirek
  (2015-04-15 16:16)
  Kretyn nie majacy pojecia o czym mowi
 • ~donald kaczor tusk..
  (2015-04-17 15:45)
  gajowy nadaje sie tylko skakac na krzeslach i na drzewach z kopara...-
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.