• ~rodzic
    (2015-03-21 18:23)
    Fatalny pomysł prowadzony przez kuriozalnych prowadzących z Wojewódzkim na czele. . Do tego. brak tylko Nergala.. Do natychmiastowego zdjęcia.
  • ~aaa
    (2015-03-21 10:31)
    Prezenter TVN Jarosław Kuźniar stał się pośmiewiskiem internautów. Na Twitterze co kilka sekund pojawiają się kolejne wpisy sugerujące co powinien jeszcze zrobić telewizyjny celebryta. A wszystko zaczęło się od szczerego wyznania prezentera TVN, który chwalił się, że podróżując z rodziną po USA kupuje wszystko w amerykańskim supermarkecie dla najuboższych, a po wycieczce... zwraca wszystkie towary, twierdząc, że mu nie pasowały.

    Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Na Twitterze co chwilę pojawiają się nowe wpisy opatrzone #sekretyKuźniara. Internauci proponują tam prezenterowi TVN co jeszcze powinien zrobić, żeby „zaoszczędzić”.

    - Założę się, że Kuźniar ląduje iPhone'a do pełna przed wyjściem z roboty do domu – sugeruje jeden z użytkowników Twittera.

    - Kanapki z jajkiem w samolocie tylko wącham, przyjemność ta sama a nie trzeba kupować – radzi Kuźniarowi kolejny.

    - Pod McDonaldem daję dzieciom autografy w zamian za paragony - dzięki temu za darmo korzystam z WC – napisał z kolei publicysta Krzysztof Karnkowski.

    - Po seksie oddaję kondomy do kiosku, mówiąc, że nie pasowały – radził prezenterowi TVN internauta.
  • ~xyz
    (2015-03-21 18:14)
    re pik - przecież w tym programie, baranie jeden, chodzi o dzieci. Więc o co ty pytasz? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem??
  • ~(=)
    (2015-04-15 08:58)
    czyżby to zero to znak firmowy kuby?
  • ~gość
    (2015-04-11 11:00)
    Program dla durniów.
  • ~pj
    (2015-04-05 23:24)
    Ten program to dno .
  • ~cristal
    (2015-03-23 15:26)
    MALI GIGANCI najgorszy program w TV zachowanie dzieci okropne a jurorzy nie oceniają umiejętności tylko jak im się beszczelny dzieciak podoba to ma więcej punktów .Ale HAŁA
  • ~mobom
    (2015-03-22 11:55)
    Nam Polakom nigdy sie nic nie podoba, co jest czyjeś. Przypie. rzymy sie do wszystkiego co nowe, inne ... TO JEST PO POLSKU + NARZEKAC, LAC KWASEM DOOKOLA i najlepiej nic nie robic , tylko krytykowac.
  • ~megi
    (2015-03-21 23:38)
    Pomysł na program fajny, ale nie wykorzystany. Dzieci które posiadają umiarkowany talent dostają mniej głosów niż jakieś pyskate beztalencia. Niezrozumiałe. Czy talentem jest umiejętność pyskowania i brak szacunku do dorosłych? Rodzice powinni się wstydzić słysząc wypowiedzi swoich dzieci. W tym programie może 5 dzieci zasługuje na brawa, reszta chyba po znajomości bo innego wytłumaczenia nie ma.
  • ~nauczyciel- emeryt
    (2015-03-21 23:06)
    Widziałam dzisiejszy odcinek- ten program nie powinien zaistnieć. Wymuszanie nienaturalnego zachowania dzieci przez prowadzących i oceniających - za przyzwoleniem rodziców i najbliższych-jest dla mnie widza przykre. Pracowałam z takimi dziećmi ponad 30 lat, przygotowywałam wiele inscenizacji i imprez z różnych okazji i potrafię odróżnić naturalną radość dziecka od tej sztucznej "napędzanej i ciągle podgrzewanej" niezdrowymi emocjami, Niestety dzieckiem łatwo jest manipulować ale to nie jest wcale zabawne. RODZICE OBUDŹCIE SIĘ11