• ~tomek l.46
    (2014-05-09 14:00)
    ~areeek2014-05-09 12:34
    a wiesz że to karalne marketerze
  • ~melo
    (2014-05-09 11:53)
    Gratulacje dla naszej Reprezentacji!

    Szkoda, że nie zakwalifikowały się: Portugalia, Izrael, Irlandia - świetne piosenki i piękne dziewczyny (niestety musiały ustąpić miejsca beznadziei z Austrii).
  • ~bb
    (2014-05-09 11:57)
    Promowanie dewiacji i zboczeń - oto Europa. Geje, transy to wszystko za mało i już nie szokuje, więc pojawiają się kolejne dziwolągi. Niedługo będą mieć długie blond włosy, czarne wąsy, jedną pierś i wacka między nogami.
  • ~no to ja
    (2014-05-09 12:37)
    wcale ta pieśń nie jest rewelacją dla mnie to zwykłe wycie !!! więc śpiewać nie każdy może!!!
  • ~tik tak
    (2014-05-09 12:57)
    A u nas grodzka nie jest kobieta tylko transwestytą z penisem
  • ~Prawda
    (2014-05-09 15:21)
    Z duza przyjemnościa oglądałam występ z Austri trzeba miec troche znajomosci i wiedzy zeby to pojać . Piekne wykonanie charaktyzacja .Ja męski -żeński to jedność ja w Bogu Bóg we mnie.DO tego podobizna Jezusa. Podziwiam i glosuje na nich.Nie pokazywanie przez polki TO nie erotyka wstyd.Tak sadzi wiele osób -stroje okey gdybu nie obnażany biust.
  • ~sara
    (2014-05-09 15:41)
    Ohydny festiwal.Co oni z nami robią?
  • ~nikka
    (2014-05-09 16:17)
    Tak się zastanawiałam Co TO JEST? Bo jak chłop czuje się kobietą to decyduje się wyglądać jak kobieta, jak kobieta czuje się jak chłop to stara się wyglądać jak chłop. Ale To COŚc chyba nie wie, kim chce byc...
  • ~kinia
    (2014-05-09 16:23)
    Do Prawdy, którą to zachwyciła Austria- Prawda jest taka, że koleżanka nie zna polskiej ortografii! Polecam słownik ortograficzny- AustrII - dwa i na końcu. No, ale taka Europejka to pewni francuski lepiej zna...
  • ~Drzazga 101
    (2014-05-10 08:26)
    O Matko, jewropiejskie mendia zarzucają naszym SŁOWIANKOM seksizm, a tu wypełza z jakiejś kałuży babo-zwierzę z brodą i wszystko jest w porząsiu, ja chromolę, ale to wszystko jest pogiebane, kuervas !
    Hej !-

Może zainteresować Cię też: