• ~ciemny naród
    (2013-05-02 00:12)
    Zapraszają celebrytów, którzy opowiadają głupoty, gdyż niewiele wiedzą o dziedzinie w której ustanowiono ich ekspertami, a ciemny naród, to ogląda.
  • ~emeryt
    (2013-05-02 00:41)
    powinni placic 95 % podatku albo nie placimy za abonament
  • ~PaniLyla
    (2013-05-03 19:58)
    To Sznuk musi marnie wyglądać z zarobkami przy tych" wybitnych" No cóż wysokie IQ w Polsze się nie liczy:(:(
  • ~MONIKA
    (2013-05-09 21:28)
    To dawanie publicznych pieniedzy MIERNOTOM. PEWNIE DZIELA SIE TA KASA ZTYMI ,KTORZY IM TE KASE PRZYDZIELAJA. KOLO ZAMYKA SIE , CIEMNY LUD GAPI SIE WTE SZKLANE PUDLA I ZYJE RADOSNIE POwiedzalby p. prezydent sPOd ZYRANDOLA
  • ~lila
    (2013-05-03 11:52)
    widać że za kręcenie tyłkiem i świeceniem brakiem intelektu można zarobić więcej vide Natasza Urbańska - 10tys, niż za bycie fachowym 7tyś pani Zapendowska. Myślałam że ona dostaje 10tyś, 7 to przykre.
  • ~Alexis
    (2013-05-03 19:51)
    Mam już po dziurki w nosie tych kretyńskich reklam i poważnie rozważam możliwość pozbycia się telewizora, a tych wyżej wymienionych celebrytów nie znam i nie chcę znać. Abonament mogłabym płacić tylko wtedy, gdy nie byłoby reklam i np. taki pan Majewski nie straszyłby ludzi. Kto jemu płaci za coś takiego, co doprowadza człowieka do wściekłości
  • ~SP
    (2013-05-02 23:52)
    To jest oSZOŁom BYZNES (oficjalnie show business), który ogłupia licznymi reklamami i kryptoreklamą, kształtuje nasze upodobania i zainteresowania. Podstępnie zachwala swój światek wzajemnej adoracji. Podobno prawie nie ma już aktorów, spikerów i prezenterów. Są tylko Gwiazdy - tysiące Gwiazd, sławni Celebryci (mistrzowie ceremonii), genialni TFÓRCY (creators), głównie z warszawki. Dawniej mianem gwiazdy określano wyjątkowe postacie, teraz wystarcza jeden występ w telewizji i jakiś skandalik. Kolejnym skandalem są płace, może o to chodzi. Dziennikarze chwalą się wywiadami z "gwiazdami" na topie, przecież za to im płaca. Obrazki ze światka bogactwa sprzedają się najlepiej. Wystarczy zrobić jakąś galę lub imprezkę charytatywną a i sumienie spokojne. Na takiej imprezce żony prezesów i różnego rodzaju celebryci mogą zaprezentować swoje kreacje prosto z paryżewa. To jest byznesowy samograj, SZOŁ udaczników. Płatny występ w telewizji daje lepszy pułap startu w płatnej reklamie - podobno kryptoreklama jest zabroniona.
    Tak mało wiadomo, jak wydawane są pieniądze w Telewizji publicznej, Może z płacami jest tak jak z kosztami słomianego misia u Barei, im droższy bzdet tym lepsze są zarobki władz TV.
    Moim zdaniem, nie jest potrzebny abonament na publiczną TV, może wystarczy wprowadzić nieco wyższe opłaty za użytkowanie pasma częstotliwości przez telewizje prywatne. Podobno jest trochę chętnych, konkurencja jest zdrowa. Byłaby to nieumyślna opłata za ogłupianie telewidzów.
  • ~Piotr
    (2013-05-02 15:28)
    Za takie ***** co pokazują powinni zarabiać grosze - góra 800 zł Mam 50 programów i naprawdę nie mam co oglądać a i to przerywane jest idiotycznymi reklamami po których już nic nie chce się oglądać
  • ~bzyk
    (2013-05-01 18:19)
    NIECH ZARABIAJĄ I 100 RAZY WIĘCEJ. CO TO MNIE OBCHODZI. ALE NIE Z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY CHORY, P...Y KRAJU!!! A TO MNIE BRADZO OBCHODZI, ŻE CELEBRYTA-CZYLI PO PLSKU POPAPRANIEC, ZGNILIZNA - DOI PAŃSTWO. KONIEC ABONAMENTEM!!!
  • ~andy
    (2013-05-01 19:34)
    to tyPOwe złodziejstwo ...-jaki kawaler taka narzeczona
  • ~telewidzowie, byli
    (2013-05-01 19:19)
    Janowski konkubent złodziejki z Florydy opłaca adwokata tej persony z naszych abonamentów. Tusk dawno radził, żeby na badziewną TVP nie płacić! I ma rację! Na złodziei i rude maskotki od propagandy nie płacimy!
  • ~Mira
    (2014-10-02 03:42)
    "Jaka to melodia" - nie byłam w stanie obejrzeć nawet jednego odcinka tego BEZNADZIEJNEGO programu, a zmuszana jestem do płacenia haraczu na tego typu beznadziejne programy w TVP.
  • ~ego
    (2013-05-22 23:09)
    Kto daję taką gaże za takie bzdury.Pan Dworak szasta pieniędzmi ludzi. Dlatego te bzdeki są drogie
  • ~poranny czytacz
    (2013-05-30 09:39)
    Pan Janowski ma super posadkę przez tyle lat. Na emeryturę odejdzie z melodią i kasą. Chyba już pobił Modę na sukces. Ten program jest już nudny, ale niezatapialny.Nie bardzo wierzę w ogromną oglądalność.
  • ~Marta
    (2013-11-02 02:11)
    Za odcinek? Za miesiąc? Za sezon?
  • ~abon
    (2013-05-03 17:43)
    Jakie to gwiazdy, jakie celebrytki ? Tę robotę zrobi każdy kto zdał maturę. Za 1/10 tego, co biora oni. A jakim prawem zarząd szasta nie swoimi pieniędzmi ? Przypisać im do zwrotu niesłusznie rozdane pieniadze !
    I koniec z płaceniem abonamentu !
  • ~sed
    (2013-05-02 09:37)
    Jelenie niech to ogladaja...
  • ~jurasmysz
    (2013-05-02 16:37)
    Zgadzam się z wypowiedzią Leny płacimy ludziom ktorzy są przeciętni , nie maja żadnych wybitnych cech ani talentu dostali się do tv dzięki koneksjom i innym jakimś powodom a tak naprawdę zupełnie nie zaslugują na to aby być opłacanymi tak wysokimi wynagrodzeniami z naszych cieniutkich wypłat czy emerytur. Nie zapewniaja rozwoju społeczeństwu tylko zapełniają czas wolny miałkimi występami ktore nas degradują umysłowo i estetycznie/ Rozmowy w toku,Jak oni śpiewają, XFaktor itp/...
    nie wiem ile im placisz, ale Twoja wypowiedz swiadczy o Twoim poziomie umyslowym i ze do szkoly mialas pod gurke...hihi!
  • ~Dr.med. Kuba powiatowy.
    (2017-09-29 15:59)
    Ja bym im po 100 000zl. za jedna reklamę, a może okragly milion. Sami celebryci
  • ~hah
    (2013-05-10 11:47)
    Jakie to gwiazdy. Największe dziwolągi można promować ale to nie znaczy że są gwiazdami.

Może zainteresować Cię też: