• ~Stef
    (2013-03-31 15:02)
    LIs kontrowersyjny !?, tak jednolicie liżący władzę jak mało kto , czy lizusy zapatrzone w mamonę i władzę są kontrowersyjni ? Olejnik,Lis, całe TVN i TVN 24, to prorządowi funkcjonariusze a nie dziennikarze i w żadnym wypadku nie kontrowersyjni ! są nudni przewidywalni i usłużni. gdzie im do opozycyjnych prawdziwych dziennikarzy,porównanie i dobór fantazyjny.
  • ~rbed
    (2013-04-16 21:30)
    Lis nie jest dziennikarze. To jest pracownik propagandy.
  • ~kosmitka
    (2013-04-01 15:40)
    LIS kontrowersyjny??? pogięło was już zupełnie!!! przecież to reżymowy sługus i nadlatywacz!!! cholera z nim!!!
  • ~oj
    (2013-04-03 09:31)
    Lis całe życie włazi bez mydła mocodawcom , byle tylko utrzymać się na fali.
    Czy ktokolwiek może zaprzeczyć ?
  • ~krasnal
    (2013-03-31 17:30)
    Do dzienika samo pokazanie zdziecia z lisem syfilisem to dla innych dzienikarzy to afront Lis co by nie robil zostanie zwykla szmata a nie dzienikarzem dosyc wersalu do zwyklych szuj medialnych.
  • ~Norton
    (2013-04-02 11:39)
    Więkrzość dziennikarzy to głupcy , zgniłki intelektualne i moralne,W swoich publikacjach,codziennie udawadniają ,że prawda obiektywna,kanony wartości,demokracja,konstytucja,prawo,zostały zastąpione kłamstwem,oskarżeniami,agresją,obłudą i nachalną agitacją.Kiedy Rząd tą pasożytniczą grupę ludzi ,pozbawi żerowania na zdrowym organiżmie polaków.
  • ~hanka
    (2013-04-06 13:56)
    osobowosci to jednak zupelnie cos innego,to dziwolagi,trzymajace sie stolkow
  • ~madame de Pardieu
    (2013-04-01 18:08)
    cyekawe kto układał tę listę a może to prima aprilis! Olejnik jako Osobowość??? i to kontrowersyjna??? zwykły pucybut!!! tak samo jak ten wiejski głupek Kuźniar!!! kiedy się za tę klępę Gessler weźmie ABW, FBI czy CBŚ jak tam kontrowersyjna i w dodatku osobowość robi co jej każą i jest całkiem nie wiarygodna!!! jakie z was głupki. i tym kretynku katolickim nie wspomnę!
  • ~durnyjakdziennikarz
    (2013-03-31 19:00)
    KONTROWERSYJNI DZIENNIKARZE ???
    LITOŚCI TOZ TO ZWYKŁE PRZYPAŁY MEDIALNE !!!
  • ~prawda
    (2013-04-02 11:07)
    Zatakie wielkie pieniądz jakie dostają małużonkowie chytre Liski Tomasz i Hanna od publicznej Telewizj to oni będom wygłaszać że w tym roku wogule śniegu nie było Telewizja publiczna okrada w ten sposób Naród płacądz takie ogromne pieniądze
  • ~BASIOR
    (2013-04-01 06:58)
    BRAWO KRASNAL dopisał bym że PALANT LIS JEST JESZCZE DUPOWŁAZEM I TUBĄ POpaprańców
  • ~janinaH
    (2013-04-12 11:13)
    Telewizjo daj młodym szanse , oni już wszyscy nachapali się mieli już swoje pięć minut w życiu .
  • ~Krucjator
    (2013-03-31 14:28)
    ~wsi2013-03-31 14:02
    Gnido podaj swój adres,a sąd rozstrzygnie twoje wątpliwości i ...zarządzi należyte odszkodowanie za zniesławianie!!! Gnido bolszewicka podaj swój adres !!!
  • ~Król Maciuś I
    (2013-04-02 17:25)
    Lis nie jest kontrowersyjny . Lis jest dobrym dziennikarzem i przeciwieństwem tych palantów Cejrowski i Pospieszalski - o zgrozo !
  • ~pisowski pisowiec
    (2013-04-02 09:43)
    "prof.Bydłoszewski" pisze:

    "Pierwszy wduPOwłaz .
    Drugi odważny
    Trzeci z moralnym kręgosłupem.
    Obecność na zdjęciu z duPOwłazem jest uwłaczające dwóm pozostałym ."

    Pyszne i celne. Czytałem też określenie "duPOlis".
  • ~swinka Piggy
    (2013-04-01 15:41)
    MO jest kontrowersyjna??? tak samo sługus-ka i do tego głupia jak but z lewej nogi!!!
  • ~prof.Bydłoszewski
    (2013-04-01 12:58)
    Pierwszy wduPOwłaz .
    Drugi odważny
    Trzeci z moralnym kręgosłupem.
    Obecność na zdjęciu z duPOwłazem jest uwłaczające dwóm pozostałym .
  • ~BASIOR
    (2013-03-31 13:55)
    ale jaja Lis kontrowersyjny PRZECIEŻ TO TUBA POpaprańców
  • ~OBSERWATOR
    (2013-04-27 21:21)
    CZEMU CÓRKA UBEKA JEST TAK PREFEROWANA
  • ~Maria
    (2013-03-31 14:45)
    Pod przykrywką krzyża propagują zwykly faszyzm !!!