• ~power
    (2013-03-31 12:41)
    Lis i prawda się rozmijają! Tomasz służy władzy i poprawności homo ! A gdzie niezależność ?
  • ~Xewa
    (2013-03-31 12:44)
    Cejrowski i Pospieszalski to ekstraklasa, dziennikarze obiektywni, reszta to dziadostwo, ubekistan i PO.
  • ~kopa22
    (2013-03-31 12:48)
    obiektywni oni byli jeszcze 10 lat temu na starość na mózg im padło
  • ~Wara kmieciom od karczmy gdy rycerze ucztuja
    (2013-03-31 13:22)
    Dlaczego Pospieszalski i Cejrowski są kontrowersyjni???
    Dlatego że są normalni???

    Paszoł won bolszewickie mendy od uczciwych ludzi.
  • ~kc pis
    (2013-03-31 13:37)
    Dlaczego Pospieszalski debil obiektywny latał za Michnikiem i pytał o przyrodniego brata a nie zapytał warchoła prezesa czy na liście IPN kanalia pod numeru 00945/548 cenzorka PRL TW Kalina która za ,,pobory" jeżdziła na zakupy do Anglii to matka prezesa ? o to od lat pyta poseł Nowak ! obiektywny o to by zapytał ?
  • ~IV RP
    (2013-03-31 13:42)
    Pospieszalski czy w PRL jakby ojciec prezesa Rajmund nie był sługusem to opiekun w tym czasie Polski wybrałby go do projektowania ambasady USA w Wrszawie , czy szkoliłby patryjota aktyw partyjny na kuesach i czy AK dostał wille na Zolibożu ?
  • ~BASIOR
    (2013-03-31 13:55)
    ale jaja Lis kontrowersyjny PRZECIEŻ TO TUBA POpaprańców
  • ~TW Kalina
    (2013-03-31 13:59)
    Pospieszalski wyjaśnij co na myśli miała Bochenek wprowadzając w zły nastrój Lecha informując ,że prasa szykuje atak na mamusie ! czy Lech się obawiał a Bochenek wiedziała wiedział co za kanalia ukrywa się pod numerem 00945/548 na liście IPN ?
  • ~wsi
    (2013-03-31 14:02)
    Jadwiiga Kaczyńska
    Sygnatura: IPN BU 00945/548
    Nazwisko: Kaczyńska
    Imię/imiona: Jadwiiga
    Jednostka: jedynki MKF
    Nazwa bazy: MSW

    Pospieszalski o kogo tu chodzi !
  • ~3
    (2013-03-31 14:03)
    A GDZIE KRAŚKO?
  • ~Antoni
    (2013-03-31 14:13)
    Cejrowski, Pospieszalski , Hołownia to ekstraklasa, dziennikarze obiektywni, reszta to dziadostwo, buractwo i karierowicze- skąd wiatr zawieje...
  • ~ALA
    (2013-03-31 14:27)
    SZMACIARZE Z DZIENNIKA WYMIESZALI GOOOWNO Z KONTROWERSJA I UCZCIWOSCIA. GOOOWNO I KONTROWERSJE WYLONLI Z WLASNEGO SRODOWISKA A UCZCIWOSC ZAIMPORTOWALI. I TAKIE TO PRZEBRANE GOOOWNO NA SWIETA NAM ZASERWOWALI
  • ~Krucjator
    (2013-03-31 14:28)
    ~wsi2013-03-31 14:02
    Gnido podaj swój adres,a sąd rozstrzygnie twoje wątpliwości i ...zarządzi należyte odszkodowanie za zniesławianie!!! Gnido bolszewicka podaj swój adres !!!
  • ~Maria
    (2013-03-31 14:45)
    Pod przykrywką krzyża propagują zwykly faszyzm !!!
  • ~Stef
    (2013-03-31 15:02)
    LIs kontrowersyjny !?, tak jednolicie liżący władzę jak mało kto , czy lizusy zapatrzone w mamonę i władzę są kontrowersyjni ? Olejnik,Lis, całe TVN i TVN 24, to prorządowi funkcjonariusze a nie dziennikarze i w żadnym wypadku nie kontrowersyjni ! są nudni przewidywalni i usłużni. gdzie im do opozycyjnych prawdziwych dziennikarzy,porównanie i dobór fantazyjny.
  • ~Krucjator
    (2013-03-31 15:14)
    czy mamusia prezesa to święta krowa ? Sylwester Latkowski: "Wprost" chciał prześwietlić życiorys Jadwigi Kaczyńskiej.
    twitter.com, WP.PL | dodane 2012-07-30 (11:42)


    fot. twitter.com Wpis Sylwestra Latkowskiego na Twitterze




    Reżyser Sylwester Latkowski zarzucił dziennikarzowi Tomaszowi Machale, że razem z byłym naczelnym tygodnika "Wprost" Tomaszem Lisem chcieli "prześwietlić życiorys" matki Jarosława Kaczyńskiego, która leżała wtedy w szpitalu.

    Latkowski oświadczył, że odszedł z redakcji "Wprost" ponieważ Tomasz Lis oraz Tomasz Machała "chcieli opluć leżącą w szpitalu matkę Jarosława Kaczyńskiego".

    "Niech Tomek z Tobą przyzna się, dlaczego odszedłem z "Wprost", bo chcieliście prześwietlać życiorys leżącej w szpitalu matki JK" – napisał na Twitterze Latkowski.




    REKLAMA Czytaj dalej








    "Nie mam pojęcia o twoim odejściu z Wprost, nigdy nie rozmawiałem o tym z Tomkiem ani z żadną inna osobą. That's it - odpowiedział Machała.
  • ~wsi
    (2013-03-31 15:17)
    ~Krucjator2013-03-31 14:28

    adres- lista IPN ujawniona przez red. Wildsteina numer 00945/548 !
  • ~Radio Maryjan
    (2013-03-31 15:52)
    a to ten podły Lis chciał opluć mamusie naszego wybitnego stratega ? obronił ją wybitny bohater Sylwester Latkowski . Latkowski miejsce na listach PIS pewne !
  • ~III RP
    (2013-03-31 16:05)
    Latkowski czy Lis z Machałą chcieli opluć czy dowiedziec się kto ukrywa sie na liście IPN ?
  • ~jak to było?
    (2013-03-31 16:21)
    a gdzie red. Sakiewicz z gazety pisowskiej co miał nagranie z Lepperem w którym potwierdzał wersie prezesa z przeciekiem w M.R. tylko problem bo biegły nie odczytał odpowiedzi Leppera natomiast pytania były bardz dobrze słyszane ! Sakiewicz określ się czy nagranie było jak twierdzisz kilka miesięcy przed śmiercią czy po śmierci stałeś przed grobem i Lepper odpowiadał z grobu ? jakośc odpowiedzi o tym świadczy ? co do literki ,,K" to taką samą nosi ten od którego minister się udał na 40 piętro ?