• ~Jacky Thinker
    (2013-03-13 00:21)
    DURNA BABA I TYLE
  • ~krak
    (2013-03-13 10:25)
    Gessler nie a kTO???
  • ~Adler
    (2013-04-08 20:04)
    Ona o niedawna wyawała się jeszcze trochę normalna, ale w tej chwili to już
    totalny odjazd! A właśnie: może powie w najbliższym swoim programie, na
    jakim koksie jedzie? Mieć czasami takie odpały jak ona (oczywiście chwilowe)
    to może być ciekawe ...
  • ~alicja
    (2013-03-14 23:53)
    Co do restauracji w stolicy to ja polecałabym jednak odwiedzić to miejsce http://www.restauracjewarszawa.com/
    mamy tu wszystko ładnie zebrane.
  • ~pzpr
    (2013-03-14 10:04)
    poziom i samozachwyt tej baby przekroczył granice,Jest prostaczką może paść gęsi,przestałem oglądać programy z ta kobieta bo mnie irytuje.
  • ~stary telewidz
    (2013-03-13 18:15)
    Nie Polska, tylko Izrael, proszę kudłatej Ryfki. Obrzydliwość ogarnia patrząc choćby na załączoną fotografię.
  • ~Ole ! ramta tam
    (2013-03-13 16:48)
    O co jej tej Magdzie Gessler wlasciwie chodzi staje sie coraz bardziej jakas szalona jak ci kobito nie wstyd ,no nie jej to nie wstyd tak czy owak ,ona czuje sie bohaterka na miare Zorro przeciez ona slynie z totalnego skapstwa ,ona owszem jest bohaterka ale ze slynnej kreskowki o Zdrapku I Pocharatce takie jej zycie jak w tej kreskowce wpadla w nalog i zlosc i piesci zacisniete i bluzgi i wieczna walka on ja w leb ona go w leb i pazury i szalenstwo .. kobieto Gessler uspokoj sie idz do psychoterapeuty pojedz do jakiegos <<<SPA szkoda czasu na ta paranoje ktora zyjesz ,taka zgrabniutka taka puszysta taka jestes piekna i bogata niezmiernie, jak Podlipkowa w Zakopcu chata , idzie wiosna ciesz sie subtelnie zyciem napisz piekny wiersz ,usidadz w parku na lawce i zjedz hot doga ,ZASADZ DRZEWO zostan swoim wlasnym bohaterem ,zaadoptuj dziecko .
  • ~Opinia Publiczna
    (2013-03-13 12:27)
    GESLER TO NIE DESZCZ PADA .
    TO POLACY NA CIEBIE PLUJA.
    ZRESZTĄ NIE DZIWI MNIE TO
  • ~iwa
    (2013-03-13 09:04)
    sa 3 mozliwosci jest nienormalana albo nacpana albo ciagle pijana innych mozliwosci nie ma diagnoza skierowac do specjalisty
  • ~taka prawda