• ~zx
    (2012-12-13 10:19)
    Jak można wymagać płacenia abonamentu od biednych ludzi aby tylko Lisowi i jego babaie dać zyć w luksusach.Zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy na miesiac.I liże d...Tuskowi
  • ~Zatroskany
    (2012-12-13 14:32)
    Co za różnica? Lis,czy Rozenek,jak dokonać wyboru pomiędzy dwoma tandetnymi programami?,czy nie szkoda Wam oczu oglądając te kiczowate programy?
  • ~hankaa pany sprzataczka to nieporozumienie
    (2012-12-15 15:41)
    panie Lisie,pograza sie pan tym i glupawymi komentarzami,a i tak stracil pan sympatie widzow,na wlasne zyczenie...
  • ~AQA
    (2012-12-14 11:36)
    ALEŻ TO ŻAŁOSNE POLITYKA TEGO BUBKA WCALE NIE UPOKORZYŁA SAM TO ZROBIŁ SWOIM TŁUMACZENIEM ROZPACZLIWYM ŻE: 19 TO PRZECIEŻ WIĘCEJ NIŻ 16 - ŻAŁOSNE
  • ~Tok
    (2012-12-14 09:17)
    może niech TVN zrobi sondaż 'który z tych dwóch programów jest według ciebie mniej obciachowy', ja stawiam na Rozenek
  • ~Internauta
    (2012-12-13 22:30)
    Jeden program wart drugiego. Obydwa to papka dla ludzi bez rozumu.
    Poziom w sam raz dla PiS-owskich wyborców.
    Wyborca PO jest wystarczająco by pogawędzić u Lisa, ale już zbyt inteligentny, by go oglądać, a tym bardziej słuchać.
  • ~Zenek
    (2012-12-13 19:06)
    Gdyby program p Rozenek zaczynał się dokładnie o tym samym czasie i był reklamowany jak program Lisa to tenLisek byłby pobity na łeb i szyję.
  • ~kolo
    (2012-12-13 17:29)
    Brawo..."polityka" tez juz opalacona przez te tefalenowska mafie?! ...zenada i wstyd...
  • ~evita
    (2012-12-13 16:45)
    Panie Lis jest pan nie obiektywny w swym programie dziennikarzem tak wiec jest pan zlym dziennikarzem delikatnie to mowiac,a pani rozenek prowadzi innego typu program przynajmniej dowiedza sie jak sprzatac jak odplamiac plamy jak jepiej zorganizowac sprzatanie przy dzisiejszym goniacym swiecie a pan pelen nienawisci ipogardy dla czlowieka o innych pogladach niz pan ,ma po prostu coraz mniesza ogladalnosc trzeba to z godnoscia przyjac ale pan nie ma godnosci i nie wie co to jest tak wiec chce pan udowodnic ze jest pan lepszy od pani rozenek to niech pan zmieni program na podobny temat a nie udowadnia zenada
  • ~mieszkaniec wyspy
    (2012-12-13 14:21)
    Wolę Panią Rozenek, TLnŻ nie przechodzi u mnie testu testu białej rękawiczki.