• ~Janusz Normalny
    (2012-10-08 12:33)
    Pohanke i Olejnik produkują się m mediach prywatnych i to ich problem. Jakim prawem Lis z Lisową, Shnepfowa i Kraśko występują w TVP, którą ja utrzymuję?
  • ~f
    (2012-11-01 18:47)
    POwiatowy to nosi w prawej nogawce ,a w lewej duży pęk kluczy.
  • ~Kamera
    (2012-11-13 11:21)
    Lis zabawny jest, kiedy tak udaje człowieka myślącego, hahahaha!
  • ~POLVP
    (2012-11-18 04:50)
    ten programik tego lisa to dziadowstwo. Bleueghhh. Mdle g o w no
  • ~Frenchkiss
    (2012-11-13 11:18)
    Kinga, TO po Lisie ci zostało?
  • ~Marek
    (2012-11-10 09:06)
    Zgadzam sie w 100%. Dodalbym jeszcze Morozowskiego.Jego zachowanie na antenie jest karygodne.
  • ~Cezary z Edmonton
    (2012-11-09 08:45)
    BARDZO LADNIE , KINGA RUSIN PIEKNA KOBIETA BIERZE W TYM UDZIAL !!!bRAWO PANI ...KINGO !!!
  • ~GAMA
    (2012-12-08 16:57)
    Jak widzę Gesslerto zażywam Ulgix.
  • ~GAMA
    (2012-12-08 16:54)
    Całkowicie zgadzam sie z redaktorem z "Wprost". Jedna idiotka odgrywająca rolę debilki i dwu "podrobionych młodzieńców" żerujących na głupocie telewidzów.
    Może zacznę kupować Wprost?
  • ~oko
    (2012-12-06 15:19)
    Tutaj zgadzam sie z tymi opiniami moim przedmówców,pierwsze miejsce powinien zając Lis i Gesler a ten opalan Wojewódzki jest poza konkursem na pierszym miejscu,a takich jest więcej ,program Kod dostepu-Czajkowskiej,
  • ~Ela
    (2012-11-29 21:50)
    Wszystkie programy tych Państwa są beznadziejne.
  • ~sprzataczka
    (2012-11-25 13:35)
    niech sama zacznie sprzatac i zajmowac sie domem , do programu przzzygotowuje ja ekipa specjalistow
  • ~Wonit
    (2012-11-13 11:20)
    Znów na tę Trójcę nadziałem się! Tfu!
  • ~wyspa
    (2012-10-29 22:05)
    Tega, rozczochrana kobieta nie powinna pouczac innych co maja gotowac i jesc, to kpiny!!!
  • ~IGA
    (2012-10-14 11:20)
    Najgorszym badziewiem jest "Kocham Cię Polsko".Tak żenującego programu już dawno nie było.No a prowadzący Kurzaj to dno nie wiem czy on jest tak głupi czy tak pazerny na pieniądze ,że tak się gnoi!!! Zielińskiej tego brzydactwa i głupiej"aktorki" już nie trawię.Nie mogę na nią patrzeć.Góralka bez honoru i bez talentu!!!Niech wraca do hal paść owce!!!
  • ~ed
    (2012-10-29 13:00)
    kolejny program to tak jest-szczyt kretynstwa-morozowski tak samo jak olejnik inni zadaje pytania i sam je komentuje a zaproszeni gosce słychaja tych kretynizmów czy w tvn kierownictwo nie widzi tego wszystkiego chyba ze poziom ich jest taki sam
  • ~km
    (2012-12-07 07:38)
    ta nieuczesana wydra niech idzie garnki myć a nie uczy gotować
  • ~To nasz Syf na żywo
    (2012-10-17 22:29)
    Sumienie posła czy sumienie partii...?

    Środa, 17 października

    Poniedziałkowe występy Donalda Tuska w programie "Tomasz Lis na żywo" przypominały rozmowę politruka z dowódcą sowieckiego oddziału. Wprawdzie oddziałem dowodzi ten drugi, ale na straży ideologicznych pryncypiów stoi komisarz polityczny i to on ma ostatnie słowo.

    Komisarz atakował za "skandaliczne" - jego zdaniem - głosowanie 40 posłów PO, którzy poparli projekt ustawy zakazującej aborcji eugenicznej. Tusk niby stawał w obronie konserwatystów, którzy, według niego, mogli głosować zgodnie ze swoimi przekonaniami, choć on ich przekonań nie podziela. Przyciśnięty do muru obiecał jednak, że w ciągu kilku tygodni "sprawę załatwi".

    Co to oznacza dla "konserwatystów"? Nie wiemy. Wygląda na to, że teraz dostaną informację, iż od ich sumień ważniejsze jest sumienie partii. Jakie ma być sumienie partii, chcieliby decydować funkcjonariusze frontu ideologicznego - dziennikarze. Szef rządu tym aspiracjom stawiał słaby opór, a na zakończenie okazał uległość, zapewniając, że "nie przejdzie projekt ani czarny, ani tęczowy".
    (...)
    Mariusz Dzierżawski (Nasz Dziennik)
    ===
  • ~conserva14
    (2012-10-15 12:35)
    Lis to niekwestionowany zwycięzca. Nie dość ze jego program jest absurdalnie głupi, poprawny politycznie do bólu, to jeszcze udaje powagę... i to dopiero jest śmieszne! Gessler drugie miejsce... jej program jest straszny pod kazdym wzgedem.
  • ~sandoval
    (2012-10-12 00:06)
    Każda ocena jest subiektywna.Wyznacznikiem oceny Wprost, sądzę, były wpisy komentatorów pisich na różnych portalach
    Nie tak dawno Panu Lisowi dawano duże szanse na wygranie wyborów prezydenckich [gdyby chciał]
    Wystarczyło, że w debacie 2010 zdarł maskę baranka Kaczyńskiemu i ukazały się rogi przebrzydłego tryka ,a autorytet Lisa spadł poniżej zera u opluwaczy i nakręcających ich Pi$ -maków. Dziennikarski Pi$-ie ciotki i pociotki udają, że etyka jest obowiązująca tylko dla bezwyznaniowców jak w szkole.

Może zainteresować Cię też: