• ~mamoniowa303
    (2012-10-08 08:30)
    Toż to Amerykę ponownie odkryto ! Trzeba pisac artykuły, stwarzać rankingi na tematy, które są powszechnie wiadome ?
  • ~aksamitka
    (2012-10-08 08:52)
    Pełne poparcie dla rankingu.
  • ~Czyzby ~~~
    (2012-10-08 08:53)
    Przebudzenie ! ??? - szkoda , ze tak POzno !
  • ~janowak
    (2012-10-08 09:03)
    WILELKIE SZAPOBA DLA WPROST...WRESZCIE KTOS NAZWAL PO IMIENIU TO O CZYM WSZYSCY DOBRZE WIEDZA...DROGI DZIENNIKU, TO NIE JEST USZCZYPLIWE..ZMIEN TYTUL, BO JESZCZE POMYSLE, ZE JESTES INNEGO ZDANIA ...MOZE TO NIE PROGRAMY, A MADIA...ALE DOLACZYLBYM DO TEGO JESZCZE CALY TVN24, FAKT, SUPER EXPRESS...WSZYSTKO DLA IDIOTOW, Z CALYM SZACUNKIEM DLA IDIOTOW..
  • ~Don Myszores
    (2012-10-08 09:07)
    Dokonać życiowego i przełomowego odkrycia - bezcenne...
  • ~Jerzy
    (2012-10-08 09:09)
    A kto każe oglądać to badziewie ? Jest Discovery, National Geographic, HBO, BBC Knowledge, Ale Kino.
  • ~emerytka
    (2012-10-08 09:10)
    Sepleniący Lis nie da się go już oglądać i słuchać- żenujace, powinni go wykasować z telewizji za co mam płacić abonament
  • ~ktośktomożesięmylić
    (2012-10-08 09:18)
    Ranking - moim zdaniem - dosyć trafny. Niedługo do rankingu (jak tak dalej pójdzie) dołączą "Fakty po faktach"! Jak można zauważyć, w rankingu "brylują" pozycje TVN!
  • ~jan
    (2012-10-08 09:20)
    Nie zapomnę jednego programu Lisa jak chciał sprowokować w wywiadzie żeby używali słowa kaczor w końcu on sam zrobił minę świńskiego ryja i powiedział kokoczor .Czekam na ten dzień kiedy ten kundel PO,TV pójdzie na zieloną trawkę
  • ~ewa
    (2012-10-08 09:40)
    A komu ta wiedza jest potrzebna, jakis ranking zrobiony przez ledwo dychajacy tygodnik?Lepiej niech sie wezma za poprawianie poziomu u siebie , a innym daja spokoj.Widzowie decyduja pilotem, a nie p.Kobosko
  • ~ja ja
    (2012-10-08 09:55)
    POsterunkowi :Wojewódzki, Lisowie, Miecugow, Paradowska, MO, POchanke, Wołek za swe POlitruckie POsługi doją podatników, z których część tym POdściółkom daje ogłupiać totalnie.
  • ~POdode
    (2012-10-08 10:01)
    Wojewódzki inteligentny? Przecież to matoł bez studiów działający na bezczela. Nie był w nawet w stanie skończyć najprostszych studiów. Studia techniczne, czy medyczne to dla niego Himalaje. Ale do TVN pasuje.Tam wielu takich.
  • ~polak wie na co glosuje
    (2012-10-08 10:04)
    Jednym slowem --TVN telewizja dla lemingow--
  • ~XXXXX
    (2012-10-08 10:06)
    Zgadzam się, zgadzam się, te gwiazdy tv / oglądane migawkowo /obrażają ludzką inteligencję. Kto je wprowadza na ekrany i jeszcze żąda abonamentu?
    Czy będzzie jeszcze gorzej? Czy wreszcie cos się zmieni?
  • ~antyMonia
    (2012-10-08 10:06)
    To mi nie przeszkadza: kucharka może być gruba . Ale Gessler wygląda jak brudas. W sklepach paznokciem skrobie masło, liże, a potem odkłada na półkę. Sama oPOwiadała. I te włosy nad garami - litości!
  • ~little tadzio
    (2012-10-08 10:08)
    ~jan2012-10-08 09:20
    Najlepiej gdyby na nim wyrosöa zielona trawka.
  • ~widz
    (2012-10-08 10:21)
    Ogłupianie Polaków to cel KRRiT realizowany na polecenie Tuska, Komorowskiego i PO.
  • ~POkurcz
    (2012-10-08 10:32)
    Łomatko ! Toż to same idole młodych wykształconych z dużych miast.
  • ~Ala
    (2012-10-08 10:36)
    "Kudły w zupie" - najgorszy program.
  • ~stary telewidz
    (2012-10-08 10:45)
    do EWY
    Droga Pani, ten ranking jest potrzebny i to pojawiający się nawet co drugi dzień, aby uzmysłowić naszemu ogłupiałemu społeczeństwu jak stacje telewizyjne starają się z nas robić stado bezwolnych i niemyślących baranów. Upadek obyczajów, totalne chamstwo na ekranie, brak oznak elementarnego wychowania, zdziczenie, lansowanie menelstwa, fatalna dykcja połączona z bezmyślnym bełkotem - to sztandarowe "sukcesy" TVN. Miało to początek od startu Big Brothera i trwa nadal. Miernoty lansowane na gwiazdy, prostactwo, brak inteligencji i chamstwo, w ubiorze, w pozach przed kamerą, kłopotami w prawidłowym formułowaniu zdań, seplenieniem i lansowanymi na siłę wzorcami prymitywu.
    Lisów nie znoszę, ale nie cierpię także Pochanke i Olejnik za zachowanie się w stosunku do zaproszonych do studia gości. Wywiady obfitują w przerywanie gościowi w pół zdania jego wywodu, zadawanie pytania i natychmiast odpowiadanie sobie na nie, koniec rozmowy bez pointy - to ma być drapieżne dziennikarstwo, chyba tylko w mniemaniu tych pseudo prezenterek?
    Ma Pani rację, każdy ma pilota, tylko że nie wszyscy chcą korzystać "zafascynowani" tupetem i bezczelnością, nieświadomie dają sobie robić wodę z mózgu!
    Ta indoktrynacja mnie przeraża i każe się zastanowić jak złą robotę wykonują stacje tv ogłupiając do reszty swoich widzów!
    Dlatego dziękuję temu tygodnikowi już za te opinie i gorąco proszę o kolejne!

Może zainteresować Cię też: