• ~pogromca lemingów
    (2012-09-29 20:10)
    Ta Szulim wizualnie nie jest zła, ale nie chciałbym być w jej skórze, gdyby powiedziała cokolwiek dobrego o PiS lub cokolwiek złego o PO.

    Więc zna się baba na polityce, przynajmniej lokalnej w TVP. Wie co gadać, żeby trwać na wizji.

    Ale jak pojawią się młodsze i ładniejsze, to i tak się ją wywali.
  • ~przedwojenna
    (2012-10-03 07:12)
    Milczenie na pewne tematy jest zlotem. Ku uwadze celebrytow. Troche kindersztuby by sie przydalo. Narod schodzi na psy.
  • ~ogląd
    (2013-02-17 15:14)
    Jako dziennikarka - wielkie ZERO. A jeszcze większe , jako kobieta. Typ mozliwy do koegzystencji tylko z takim typem jak Lis. Oglądanie jej w TV jest niemożliwe do strawienia - natychmiast potrzebny jest pilot i przerzut na inny kanał. Wbrew mojej woli, ten typ panoszy sie w TV za moje pieniądze.
  • ~hengaj
    (2013-02-05 17:16)
    Jeżeli krytykujemy my to jest krytyka natomiast jeżeli krytykują nas to jest kryty-
    kanctwo,jak mawiano w niedalekiej przeszłości na szczeblach władzy partyjnej.
    Czy krytykując byłych pracodawców,którzy dawali i nadal dają Wam ciężkie pieniądze za brednie,które staracie się wciskać społeczeństwu.Szczerze mowiąc bardzo mało ludzi jest zainteresowanych waszymi pierdołami.Po takich
    krytycznych wypowiedziach pod adresem waszych dobroczyńców będziecie
    musieli zakładać własną telewizje bo nikt was nie będzie chciał zatrudnić
    ze względu na powtórkę z historii waszych zachowań wobec poprzednich
    pracodawców.Nie mam nic przeciwko temu abyście pospadali z piedestałów
    i znależli się w szarej polskiej rzeczywistości. Może wtedy docenicie jaką ważną rolę odgrywa skromność w życiu człowieka.Nie pyskowanie przed ekranem TV
    i prawienie głupot świadczy o waszej wielkości ale codzienna skromność o czym
    jako osoby wykształcone powinniście wiedzieć.Chciałbym tą drogą zwrócić się
    do Pana Cejrowskiego,którego lubię jako podróżnika natomiast nie nawidzę jako
    komentatora sceny politycznej.Każdemu z nas Opatrzność dala rozum po to aby
    myślał i niech Pan dziadoską polityką nie dobija całkowicie ludzi,którzy wiedzą
    jak korzystać z dobrodziejstwa jaką dala nam ta Opatrzność. Analizujac sposób
    myślenia osób mieniących się celebrytami z pierwszych stron gazet dochodzę
    do wniosku,że Pan Bóg pozbawił ich instynktu samozachowawczego.Pomimo
    ogólnoświatowego kryzysu moralnego skromność jest nadal w cenie.
  • ~Maria
    (2013-02-05 07:15)
    Richardson wypaliłaś się i już ci nic nie pomoże. Widzisz tak ci miłośc załatwiła.
    Jednak warto byc porządnym człowiekiem.
  • ~Gepard 72
    (2013-01-09 14:38)
    Za dużo takich programów jak: ,,Piaskiem po oczach"- ,,Kropka nad i " -,,Czarne na Białym" - i.t.p. I ciągle te same pytanie ,,co pan o tym sądzi"
    Wywiad za wywiadem na ten sam temat. Czy tych ,,Super Dziennikarzy" pogięło. Dużo za dużo zarabiają za takie miernotowate programy.
  • ~TheSlaw
    (2012-12-19 08:14)
    za takie podejście do pracodawcy nigdy nie zatrudniłbym takich ludzi. Teraz obgadują poprzedników a jutro obrobią d.u.p.ę tobie. Obecni pracodawcy już powinni szukać następców tych nielojalnych ludzkich zer.
  • ~ŚLĄZAK
    (2012-12-18 01:23)
    wstyd brać za darmo takie pieniądze októrych nie jeden ciężko pracujący nawet nie ma co marzyć
  • ~Rozsądny
    (2012-10-20 07:53)
    Tam gdzie duże pieniądze tam zawsze duże problemy z błahych spraw .
  • ~Babcia Renia
    (2012-10-04 23:05)
    Pusta baba jak tykwa indiańska, niech się cieszy, że dopiero 6 lat temu ją wyrzucili. Jej w tv w ogóle nie powinni zatrudniać, nadaje się na ekspedientkę w butiku, dla takich samych jak ona pustych stworzeń.
  • ~Fredo
    (2012-10-04 10:20)
    To,że krytykują to ich prawo.TYLKO DLACZEGO KRYTYKUJĄ DOPIERO JAK ICH WYRZUCILI ? Tacy teraz odważni ? Świadczy to o ich prymitywiźmie !
  • ~ktoś
    (2012-10-01 20:43)
    ~chris

    Ciekawe czy ty byś nie sprzedał d... za kasę już nie udawaj świętego najwięcej szczekają ci co mają diabła za skórą.
  • ~pies innej ćpunki
    (2012-09-29 23:00)
    Szulim od ćpania mózg się zlasował i wszędzie widzi PiS.
  • ~chris
    (2012-10-01 20:27)
    Mogą mieć tylko do siebie pretensje, że tam pracowali. Nikt im inie kazał isprzedawać duszy za kasę to był ich wybór. A swoim pracodawcom powinni być tylko wdzięczni, że chcieli im płacić za to ogłupianie społeczeństwa.
  • ~"Niezapominajka"
    (2012-10-01 19:35)
    Wynagrodzenia tych pseudo gwiazd były zbyt wygórowane i to za bez talencie!
    Każda telewizja pragnie zatrudniać tylko tych,którzy będą chodzić na pasku!
    Zaczyna robić się śmiesznie we wszystkich programach telewizyjnych, ponieważ wyśmiewanie partii Pis staje się ich priorytetem!
    Daleko takie postępowanie nie zaprowadzi gdyż ludzie zaczynają dostrzegać bezład w partii konkurencyjnej PO!
    Najśmieszniej wypada w programie "Tak jest"pan Kuczyński/ziejący jadem/oraz prowadzący pan Morozowski!Boże obaj są pożałowania godni!
  • ~nauczyciel
    (2012-09-30 22:05)
    czy majewski skonczyl wreszcie podstawowke?
  • ~wikon
    (2012-09-30 18:05)
    Gruba forsa bardzo demoralizuje, a kiedy dopływ gotówki ustaje, pozostaje frustracja i miotanie ekstrementami.
  • ~Esteta
    (2012-09-30 19:08)
    Wychodzi na to, że najtrafniej posumował te maglownie dusz Cejrowski
  • ~marcelek
    (2012-09-29 22:23)
    takie prostackie g...zjady!!
  • ~baba
    (2012-09-29 20:25)
    MAJEWSKI MA MOZLIWOSC ISC DO SZKOLY I POPRAWIC JEZYK POLSKI. PANI LIS NIECH ZAJMIE SIE TYM, CO UMIE RESTAURACJA, GOTOWANIE??? A RICHARSON NIECH PUKNIE SIE W GLOWE I DA ZYC W SPOKOJU DZIECIOM ZAMACHOWSKIEGO.

Może zainteresować Cię też: