• ~zniesmaczony telewidz
    (2012-08-26 19:22)
    JUŻ DAWNO POWINNI ZNIKNĄĆ Z EKRANU, CO ZA GWIAZY, TO NIE SĄ NAWET KANDYDACI NA GWIAZDY. DO ROBOTY, NIECH PRZESTANĄ PROWADZIĆ PASOŻYTNICZY TRYB ŻYCIA.JEDYNIE PANI PAKOSIŃSKA JEST MILE WIDZIANA RESZTA TO CHŁAM
  • ~Osiołek-matołek
    (2012-08-28 11:54)
    Szczególnie ta ostatnia kozia bródka to dopiero jest gwiazda
  • ~Edek
    (2012-08-27 14:03)
    Nie wszyscy oni wylatują,pan Mann będzie mial swój nowy program.Reszta,na czele z Wojewodzkim,niech szuka pracy zgodnie ze swoim wyksztalceniem...
  • ~jola
    (2012-08-26 10:37)
    Do tego towarzystwa powinen jeszcze dolaczyc Kurzajewski komentatorsportowy od siedmiu bolesci z czterema telekamerami a zadnych nigdy nie komentowal paradoks wsadza go sie na dach jak na euro 2012 w KOSMOS z nim ,albo w okienku przeczyta widomosci to w studiu wygodnie sobie siedzi a podatnicy placa a T.W.go trzyma ,dzisiaj Kobiety to samo robia nawet lepiej bez telekamer, i sa chetniej ogladane . TO samo mozna powiedziec o P.Krasko i K,Ziemiec przesunac ich gdzie indzie j zdjac z Wiadomosci a najlepiej calkiem wywalic niech podatnik ich nieoglada a wiecej KOBIET z porzytkiem bedzie dla T.W. jak i dla widza a ogladalnosc bedzi lepsz!!!
  • ~mm
    (2012-08-26 10:41)
    na jaki bruk? Przecież ci ludzie kasują potężną kasę
    A przecież prowadzili programy prymitywne do lansowania aroganckich, kontrowersyjnych i prymitywnych tzw celebrytów.
  • ~jojo
    (2012-08-26 10:45)
    takie gwiazdy jak wszyscy we wsi spia.
  • ~Majka
    (2012-08-26 10:48)
    Skrzynecka i Majewski już dawno powinni wylecieć. Są beznadziejni..
  • ~cycek
    (2012-08-26 10:58)
    gwiady smiechu warte, sa beznadziejni.
  • ~bonzo
    (2012-08-26 11:03)
    Z tymi "gwiazdami " to jest tak . Jednego dnia jakaś TVNowa , sprzedajna miernota nazwie tak drugą miernotę , a za jakiś czas na odwrót , i już mamy gwiazdozbiór .
  • ~LIŚIAK
    (2012-08-26 13:13)
    TEN BEZSZCZELNY LIS ZAMIAST ŁĄCZYĆ TO DEMORALIZUJE TYLKO POLAKÓ BEZSZCZELNY IDIOTA POWINIEN NA ZBITĄ MORDĘ BYĆ WYRZUCONY Z KAŻDEGO PROGRAMU, KTO MU ZA TO PŁACI
  • ~lemoniada
    (2012-08-26 13:20)
    na biednych nie trafiło. finansowo się zabezpieczyli. po co o tym pisać?
  • ~zibi
    (2012-08-26 15:34)
    jesteś za POprańcami to masz robotę - prawda panie Wojewódzki?
  • ~mAREK
    (2012-08-27 19:27)
    te AKURAT GWIAZDY TO ZAROBIŁY NA UTRZYMANIE PARU POKOLEŃ A TERAZ ODPOCZYNEK,BO WCALE NIE CHCEMY ICH JUŻ Oglądać LEPIEJ PRZEZNACZCIE TO KASĘ DLA RENCISTÓW INWALIDÓW I EMERYTÓW ,BO PRZYMIERAJĄ Z GŁODU
  • ~fan
    (2012-08-26 09:02)
    Nikt za nimi ne bedzie napwno tesknil,tylko do kompletu brakoje,lisow i pozostale sepleniace niby gwiazdy
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-08-27 19:43)
    Te Wasze POlskie gwiazdy Davida albo gwiazdy UB-eckie, sa dokladnie tyle warte, co ta Holota co je wybiera i dla nich wlacza telewizor.
    Takie WACIAKI, POdszywajace sie POd Zachod, plagiaty.
    : ))))
  • ~janusz z biłgoryja
    (2012-08-27 07:48)
    Najpierw powinien zniknąć z ekranu ten stary zgred - Powiatowy ,czy jak tam wojewódzki... Ta menda wykończy finansowo TVN i tylko to jest w tym dobre .
  • ~.
    (2012-08-27 08:57)
    No tak wg.analitykow krysyz najbardziej dotknal klase srednią,bo biedni ponic nie odczuwaja, dlaczegonie odczuwaja nie wiadomo,moze nie maja uczuc w odroznieniu od klasy sredniej?
  • ~nie_ogladam_tv
    (2012-08-28 22:27)
    za to maja hajs dla zlodziei takich jak gessler slabo
  • ~POLKA
    (2012-08-30 13:46)
    Oczywiście napewno nie chciałabym,żeby zabrakło Pana Wojciecha Manna!To byłaby niepowetowana strata pełnej kultury w polskiej tv!Od Niego właśnie można nauczyć się prawdziwej mowy polskiej i jak się zachować kulturalnie wobec różnych ludzi i sytuacji.Tego akurat nam absolutnie w TV brakuje.Nie ma nawet na kogo i na co popar'trzeć z przyjemnością.Pana Macieja Miecznikowskiego ?!Ogromna strata!!!Młody,fantastyczny człowiek,z kulturą za pan-brat,świecił przykładem młodym-zbuntowanym,bo napewno niejeden z kogutem na głowie zastanowił się,że nie koniecznie być olewczym,żeby zaistnieć.Pan Maciej jest w zespole i prowadził swój program,więc napewno był pozytywnym oddziaływaniem na widzów.P.Maćku klika Pana się pozbyła.Czymś Pan się nie przysłużył im!Oni mają tylko swoimi obsadzone stołki.Bo cóż można powiedzieć o takiej Hannie?Niedość paskudne,to i jeszcze miejsce zabrała osobie na którą patrzyło i słuchało się z przyjemnością.A to-to straszy tylko sobą w Panoramie!!!TV zeszła na psy.Nie ma i za chwilę pozdejmują resztę ciekawych i fajnych programów!Gorzej jak za komunizmu!!!
  • ~ana
    (2012-08-31 10:02)
    ale zakazane mordy