• ~LM.
    (2012-08-25 13:56)
    Gdzie te gwiazdy...pytanie proste ale zarazem zawiłe, my nie mamy po prostu jakich takich gwiazd mamy za to wysyp zbieraniny lichych programów i seriali gdzie z byle kogo robi się gwiazdę.
  • ~Kuźba Zenon
    (2012-08-25 13:57)
    Kto to jeest? Jakie gwiazdy? Nie znam tych ludzi
  • ~baba
    (2012-08-25 14:07)
    Jakie gwiazdy??? chyba w mniemaniu piszącego o miernotach jako gwiazdy. Przeglądam niektóre portale internetowe i czytam w tytułach o niby naszych gwiazdach, które lansuje się na siłe, pisze się o nich bzdury, które mogą zainteresować nie wiem kogo. Gwiazda kochani dziennikarze ma swój styl, blask i nie wystarczy, że popisze się chamstwem, czy głupotą. Gwiazda i nie wpisuje się w polityczne przepychanki, bo zraża tym swoich wielbicieli. Mówienie u nas o naszych gwiazdach uważam za grube nadużycie.
  • ~i tyle
    (2012-08-25 14:24)
    Należy też wywalić prostaka bez wykształcenia Wojewódzkiego. To tylko kupa.
  • ~swiss made
    (2012-08-25 14:33)
    nareszcie
  • ~TOM
    (2012-08-25 14:45)
    Co za dobre wiadomości. Te tzw. gwiazdy były nie do strawienia. Trzymam kciuki za następne upadki. Oby szybko i baaaardzo dużo.
  • ~widz
    (2012-08-25 14:50)
    Gdyby tak jeszcze Lisów z publicznej oraz Kuźniara i Durczoka z tuskowej wywalili, to telewizja mocno by odzyskała oglądalność.
  • ~danka
    (2012-08-25 15:28)
    Teraz kolej na zapchlonego Lisa Durczoka Kolędę Zalewską i stokrotkę
  • ~STARSZA PANI
    (2012-08-25 15:38)
    MYSLE ZE TELEWIZJA POWINNA POZBYC SIE SEPLENIACEGO I BELKOCZACEGO KRASKI NIE WAZNE ZE JEST POTOMKIEM TOWARZYSZA Z PZPR. PREZENTEROW Z POPRAWNA WYMOWA MOZNA ZNALEZC BEZ TRUDU . STARSI LUDZIE NIE MOGA ZROZUMIEC TEGO CO ON BELKOCZE .
  • ~ha, ha
    (2012-08-25 16:18)
    GWIAZDY? Teraz kojej na SLONCE.
  • ~2
    (2012-08-25 16:24)
    dlaczego kłamiecie . Majewskiego wyrzucono za smianie sie z Platformy, a miał sie śmiać tylko z PIS-u
  • ~Andrzej
    (2012-08-25 17:46)
    Najwyższa pora wprowadzić do telewizji, ze specjalnym jego programem Rafała Ziemkiewicza, który będzie snuł rozważania na temat siedmiu grzechów głównych polactwa": nieuczciwości, nieufności, zawiści, lenistwa, kultu nieudacznictwa, niezdolności współdziałania, zmuzułmanienia (czyli zaniku woli walki o lepsze jutro). Może również coś wspomni o prostackim patosie tak ulubionym przez niktóre kręgi. O tej naszej hipokryzji, która z „najgorszych” robi „najlepszych” po ich śmierci i dostrzega piękno człowieczeństwa w politycznym przeciwniku zbyt późno, tego fałszu i obłudy, tego wykorzystywania tragedii dla politycznych celów, tych wszelkich fałszerstw i mataczenia, tego robienia „świętych” z tych, którzy świętymi nie są, tego pozerstwa, tego robienia polityki na starych i nowych grobach, tych insynuacji, tej pospolitej nieprzyzwoitości, tej podłości, tego siania nienawiści, tego nazywania obrzydliwych, ohydnych zachowań oszalałych (a może zwyczajnych, na zimno kalkulujących?) „głosem ludu”.
  • ~jan
    (2012-08-25 18:19)
    no i dobrze niech ida na kuroniowke ha ha h ha
  • ~jola
    (2012-08-25 18:28)
    tzw gwiazdy stracily programy NIE przez kryzys a przez widzow ktorzy nie chca ich ogladac. Gdyby mieli ogladalanosc - mieli by program
  • ~radek
    (2012-08-25 19:12)
    Idiota uważa ich za gwiazdy!
  • ~pingwin
    (2012-08-25 19:39)
    Zme.czenie materialu ile to mozna ogladac popelina nic wiecej
  • ~wk
    (2012-08-25 19:57)
    Z nich gwiazdy jak z koziej dupy trąba.
  • ~Andrzej
    (2012-08-25 20:03)
    Jak ja was świn,,,e polskie - goje nienawidzę
  • ~janinaH
    (2012-08-25 20:19)
    Zawackiej program był bardzo dobry z dużym zainteresowaniem go oglądaliśmy . zrozpaczone mamy .
  • ~NIck
    (2012-08-25 21:50)
    I słusznie, ale dalej robic porządek. Bo co teraz leci w tv np.2? jakiś kabaret gdzie ten z Bytomia w żółtym starym sweterku udajacego przygłupa gra niby kogo? siebie? ten gośc żyje w luksusie i gra jakies pierdoły w telewizji, z którymi ciężko się zgodzić, a cóż dopiero smiać; na innym kanale, polsat, festiwal i przebieraniec obrzydliwie wyglądający jak alfons i z przebojów the Beatles zrobili budkowe piesni - kpina z ludzi i ich inteligencji, nie da się na spokojnie właczyć telewizora