• ~JAGODA FLORIDA USA
    (2013-09-14 22:23)
    BEDE TESKNILA ZA PANEM MIECZNIKOWSKIM I ZA JEGO SPIEWEM TO WSPANIALY CZLOWIEK SZKODA. BARDZO TESKNIE ZA PANEM MANNEM KTOREGO NIE WIDZE OD DLUGIEGO CZASU NA TV POLONIA . PANOWIE JESTESCIE THE BEST.
  • ~Rodzinka TV
    (2013-08-29 21:27)
    Za żadnymnie tęsknimy. To wszystko były chłamowate durne programiki
  • ~gość77
    (2013-05-10 16:37)
    pracują i zarabiają :) - tak powinno byc - dużo z tego muszą zainwestować w "siebie" a to kosztuje.Miło nam oglądać przepiekne stroje i dobrze wyglądających ludzi.Nie zazdroszę a podziwiam - Wszystkiego najlepszego, mają swoje 5 minut to trzeba korzystacć :)
  • ~stefan
    (2012-12-04 13:24)
    byle pajac byle baba pokaze sie w tv a juz gwiazda p,Nowicki aktor powiedział to jest błazenstwo a nie gwiazdorstwo.
  • ~Ewa z Raju
    (2012-09-13 16:17)
    Pan Janusz optymista,..co tam prywatne stacje ,martwmy sie o publiczne.Sciągają do siebie GWIAZDY z TVn,POLSATu i płacą im ogromne pieniądze.Sa to twarze których nie chcemy oglądać.Lisowa załapała się na 2 programy,Turski powinien dawno na emeryture i zwolnić etat dla młodych,ściągnął córeczkę do TV śniadaniowej. Znów Dorota Zawadzka,tym razem w Polsat.Ale babsko ma parcie na szkło.Fe...
  • ~ATARAKAN
    (2012-08-31 23:35)
    GWIAZDY TAK SAMO JAK REKLAMA I RELIGIA - TO WSZYSTKO SŁUŻY
    TYM, CO SĄ LEPSI - PEPSI OD HOŁOTY I POSPÓLSTWA.
    TAK BYŁO OD STWORZENIA ŚWIATA WEDŁUG WOLI BOGA I BĘDZIE
    PO WSZE CZASY. A PAMIĘTAJCIE, ŻE SZATAN JEST SYNEM BOGA.
  • ~ana
    (2012-08-31 10:02)
    ale zakazane mordy
  • ~POLKA
    (2012-08-30 13:46)
    Oczywiście napewno nie chciałabym,żeby zabrakło Pana Wojciecha Manna!To byłaby niepowetowana strata pełnej kultury w polskiej tv!Od Niego właśnie można nauczyć się prawdziwej mowy polskiej i jak się zachować kulturalnie wobec różnych ludzi i sytuacji.Tego akurat nam absolutnie w TV brakuje.Nie ma nawet na kogo i na co popar'trzeć z przyjemnością.Pana Macieja Miecznikowskiego ?!Ogromna strata!!!Młody,fantastyczny człowiek,z kulturą za pan-brat,świecił przykładem młodym-zbuntowanym,bo napewno niejeden z kogutem na głowie zastanowił się,że nie koniecznie być olewczym,żeby zaistnieć.Pan Maciej jest w zespole i prowadził swój program,więc napewno był pozytywnym oddziaływaniem na widzów.P.Maćku klika Pana się pozbyła.Czymś Pan się nie przysłużył im!Oni mają tylko swoimi obsadzone stołki.Bo cóż można powiedzieć o takiej Hannie?Niedość paskudne,to i jeszcze miejsce zabrała osobie na którą patrzyło i słuchało się z przyjemnością.A to-to straszy tylko sobą w Panoramie!!!TV zeszła na psy.Nie ma i za chwilę pozdejmują resztę ciekawych i fajnych programów!Gorzej jak za komunizmu!!!
  • ~nie_ogladam_tv
    (2012-08-28 22:27)
    za to maja hajs dla zlodziei takich jak gessler slabo
  • ~Osiołek-matołek
    (2012-08-28 11:54)
    Szczególnie ta ostatnia kozia bródka to dopiero jest gwiazda
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-08-27 19:43)
    Te Wasze POlskie gwiazdy Davida albo gwiazdy UB-eckie, sa dokladnie tyle warte, co ta Holota co je wybiera i dla nich wlacza telewizor.
    Takie WACIAKI, POdszywajace sie POd Zachod, plagiaty.
    : ))))
  • ~mAREK
    (2012-08-27 19:27)
    te AKURAT GWIAZDY TO ZAROBIŁY NA UTRZYMANIE PARU POKOLEŃ A TERAZ ODPOCZYNEK,BO WCALE NIE CHCEMY ICH JUŻ Oglądać LEPIEJ PRZEZNACZCIE TO KASĘ DLA RENCISTÓW INWALIDÓW I EMERYTÓW ,BO PRZYMIERAJĄ Z GŁODU
  • ~Edek
    (2012-08-27 14:03)
    Nie wszyscy oni wylatują,pan Mann będzie mial swój nowy program.Reszta,na czele z Wojewodzkim,niech szuka pracy zgodnie ze swoim wyksztalceniem...
  • ~.
    (2012-08-27 08:57)
    No tak wg.analitykow krysyz najbardziej dotknal klase srednią,bo biedni ponic nie odczuwaja, dlaczegonie odczuwaja nie wiadomo,moze nie maja uczuc w odroznieniu od klasy sredniej?
  • ~janusz z biłgoryja
    (2012-08-27 07:48)
    Najpierw powinien zniknąć z ekranu ten stary zgred - Powiatowy ,czy jak tam wojewódzki... Ta menda wykończy finansowo TVN i tylko to jest w tym dobre .
  • ~zniesmaczony telewidz
    (2012-08-26 19:22)
    JUŻ DAWNO POWINNI ZNIKNĄĆ Z EKRANU, CO ZA GWIAZY, TO NIE SĄ NAWET KANDYDACI NA GWIAZDY. DO ROBOTY, NIECH PRZESTANĄ PROWADZIĆ PASOŻYTNICZY TRYB ŻYCIA.JEDYNIE PANI PAKOSIŃSKA JEST MILE WIDZIANA RESZTA TO CHŁAM
  • ~zibi
    (2012-08-26 15:34)
    jesteś za POprańcami to masz robotę - prawda panie Wojewódzki?
  • ~lemoniada
    (2012-08-26 13:20)
    na biednych nie trafiło. finansowo się zabezpieczyli. po co o tym pisać?
  • ~LIŚIAK
    (2012-08-26 13:13)
    TEN BEZSZCZELNY LIS ZAMIAST ŁĄCZYĆ TO DEMORALIZUJE TYLKO POLAKÓ BEZSZCZELNY IDIOTA POWINIEN NA ZBITĄ MORDĘ BYĆ WYRZUCONY Z KAŻDEGO PROGRAMU, KTO MU ZA TO PŁACI
  • ~bonzo
    (2012-08-26 11:03)
    Z tymi "gwiazdami " to jest tak . Jednego dnia jakaś TVNowa , sprzedajna miernota nazwie tak drugą miernotę , a za jakiś czas na odwrót , i już mamy gwiazdozbiór .