• ~annek
    (2012-08-19 20:32)
    jakim cudem Paulina Młynarska po podstawówce dostała prace dziennikarki w TV, chyba tylko po znajomosci swojego tatusia.Jak maja odwage przesłuchiwać ludzi wykształconych ludzie niewykształceni, to wstyd, np.profesorów
  • ~antyMonia
    (2012-08-25 12:20)
    Większość z nich to nieuki, a ci co mają dyplomy byli kiepscy z etyki zawodu, a hobbystycznie POłykali nauki Goebbelsa, bo wiedzieli, że z nich są wielkie pieniądze.
  • ~KRYSTYNA
    (2012-08-24 06:17)
    TO JUZ WIELKA PRZESADA,ZEBY WOJEWODZKIEGO NAZWAC GWIAZDA TELEWIZJI, JAK ON SIE TAM ZACHOWUJE?
    NIE DAJ BOZE,ZEBY MLODZI BRALI Z NIEGO PRZYKLAD.
  • ~Morales
    (2012-08-19 19:57)
    W Polsce można urodzić się bez głowy , lecz nie bez pleców !
  • ~TV Rodzinka
    (2012-08-20 02:53)
    tą młynarską żeście mnie rozwalili!!! żenada, jak babie nie wstyd??
  • ~nerpa@vp.pl
    (2012-08-25 08:09)
    do ~faktu
    W czasach gdy studiowałaś na I-roku robiło się odsiew ludzi przypadkowych, nie każdy musiał być zaraz magistrem. Teraz bardzo często uczelnie z nazwy wyższe uprawiają włazidupstwo aby tylko utrzymać studentów i to jest cała różnica. W latach 66 - 73 ukończyłem studia wieczorowe na jednej z Politechnik z mojego wydziału(na którrym pracowałem) w owym roku rozpoczęło studia 7 osób. Ukończyłem tylkko ja( ani najzdolniejszy ani najlepszy) jedyną moją zaletą był ośli upór i determinacja. - Czy tak powinno być?
  • ~potak
    (2012-08-24 08:33)
    Po co im wykształcenie wystarczą dobre korzenie.
  • ~emeryt
    (2012-08-27 16:01)
    Co z tego że ma wyższe wykształcenie jeżeli nie umie się poprawnie posługiwac językiem polskim i jest mało inteligentny .Zakute głowy mamy już w innych sektorach życia.
  • ~goj
    (2012-08-23 16:30)
    ALE MI GWIOZDY CHEBA Z CIEMNEJ LUB DAWIDOWEJ
  • ~SP
    (2012-08-23 16:23)
    Prawie wszystkich aktorów i prezenterów nazywa się gwiazdami. To mają być idole? Chyba do zgarniania pieniędzy.