• ~^^
    (2012-07-30 18:51)
    Całe wideo czekałam aż dostanie w twarz :P
  • ~dd
    (2012-07-30 15:29)
    HA HA HA POLSKI PRYMITYW
  • ~jasne proste
    (2012-07-30 16:27)
    TANIA CIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIPA!
  • ~marlena x
    (2012-07-30 22:38)
    a ile to sie gadalo (w Polsce) jaka to gwiazda,super duper, malo sie nie wsciekli ze taka super celebrytka raczyla pokazac sie w Polsce. A jaki talent !!! . No to teraz widac jak ta Dzoana jest super.
    Ona jak ona, pelno takich jest ale zeby polskie media takie beznadziejne? Ludzie puknijcie sie wglowe.Ciekawe co beda teraz pisac te dziennikarzyny, bo nie watpie ze ten wspanialy program wkrotce sie pojawi u nas. Mam nadzieje tylko ze to nie TVP sprowadzi ten wybitny serial.Opamietajcie sie, nie kazdy kto mowi lamana polszczyzna jest gwiazda.Oj te nasze kompleksy.
  • ~jowa31
    (2012-07-30 23:17)
    nie wiem co prawda, która to K(r)upa, ale fajne, wszystkie przypominają blond krowy na zielonym pastwisku
  • ~ela
    (2012-07-31 01:15)
    w ameryce reality show tego typu jedst szalenie popularny nie kiczowatyj jak ty prosty redaktorzyno napisales. 90 proent amerykanow sledza zycie gwiazd w reality show, te kobiety zarabiaja fortune. kazda z was a szczegolnie ty redaktorzyno chcialbys choc 10 procent zarabiac tak jak one. niestety zostaje ci tylko smieszna krytyka. szkoda mi takich ludzi jak ty gdzie potrafia tylko krytykowac. wez sie za siebie a moze i ty zaczniesz zarabiac krocie i przestaniesz zazdroscic i ponizac innych madrzejszych od siebie ludzi.
  • ~krystyna
    (2012-07-31 01:32)
    realy houses wife of miami jak i inne tego typu sa najbardziej ogladanymi prograami w telewizji amerykanskiej. chcialbys drogi redaktorze byc tam i zarabiac takie ogromne pieniadze. wiem wiekszosc ludzi w naszym kraju szlak trafia ze sa osoby popularne i tu i tam . ta polska zazrdrosc. wszyscy najwieksi polacy robili kariere zagranica bo tutaj ich nie chciano dopiero wiekszosc doceniana byla zapozno. brawo polacy tylko umicie oszczerstwa i klamstwa oraz zlosliwosci mowic na swoich rodakow zamiast cieszyc sie ze dzieki im nasz kraj jest rozpoznawalny na swiecie
  • ~tyr
    (2012-07-31 08:03)
    Kto to pisał? Na pewno jakis przygłup z Pudelka...
    ha ha ha
  • ~yebaniec
    (2012-07-31 08:17)
    pieprzony pismaku zajmij się własną karierą
  • ~marko
    (2012-07-31 09:45)
    biedna krupa słodka idiotka a tak w Polsce dawała na lewo i prawo i nic może jak będą ją lali po pysku to zrobi karierę --parodia do jak można się tak upodlić!!!