• ~rocznik 65
    (2012-07-14 14:53)
    Pamiętam, najbardziej szkoda mi Wielkiej Gry- z perspektywy lat, widzę ze teleturniej "Wielka Gra" był na bardzo wysokim poziomie w porównaniu z dzisiejszymi teleturniejami które są bardzo kiepskiej wiedzy i jakości. W Wielkiej Grze, aby wygrać nagrodę główną trzeba było mieć bardzo dużą wiedzę i , to był teleturniej na wielkim poziomie!, i tego z tamtych lat najbardziej mi zal.
  • ~telemaniak
    (2012-07-14 16:24)
    Zcalej tej ekipy brakuje prawdziwych osobowosci-Suzina, Ryster z cala pewnoscia nie tesknimy za mialkim produktem jak Dowbor,Pijanowski
  • ~paw
    (2012-07-14 17:26)
    Ci państwo to wielka klasa, to elita polskiego małego ekranu. Obecni "dziennikarze" są bezwzględni i chamscy na ekranie!
  • ~Stiff
    (2012-07-14 18:58)
    W 1958 roku ktoś jeszcze przed tymi gwiazdami był ,wiem bo sam to oglądałem
  • ~regalinho
    (2012-07-14 20:02)
    "Osobowością telewizyjną staje się ktoś, kto swoją charyzmą i prezencją jest w stanie zainteresować odbiorę i przyciągnąć widzów przed ekran. Dziś w tej roli mamy Kubę Wojewódzkiego, Magdę Gessler i Kasię Cichopek."

    Lepszego dowcipu daaawno nie słyszałem. Dzięki dziennikarzyno! Ze śmiechu upadłem na plecy.
  • ~Żal.pl
    (2012-07-14 20:54)
    ten artykuł to prowokacja, albowiem charyzmy w Wojewódzkim, Gesller czy Cichopek ZA GROSZ! Dodatkowo Wojewódzki to zwykły cham nie posiadający żadnych umiejętności prócz mielenia ozorem by ośmieszać ludzi
  • ~bRAT
    (2012-07-14 21:31)
    to samo mialem na mysli co inni, ze ten artykul to jakas prowokacja czy wielki nierozsadek. porownanie chama do czlowieka wysoce kulturalnego moze dokonac tylko czlowiek o bardzo niskiej inteligencji. Za to tylko nalezaloby juz przeprosic wyzej wymienionych. Czlowiek honorowy by to zrobil.
  • ~Mirosław - Jan, 77 lat,brydżysta
    (2012-07-14 21:48)
    Tak, najbardziej mi żal "Wielkiej Gry". A córka p. Loski - G. Torbicka jest wiecznie młoda i nic się nie zmienia. Jak Pani to robi. Podobna do Mamy.
    Inny temacik: zobaczcie jak mało się zmieniła p. Alina Janowska od filmu "Zakazane Piosenki" do dnia dzisiejszego. Brawo.
  • ~antyklik
    (2012-07-14 23:41)
    sami sobie klikajcie
  • ~dyba
    (2012-07-15 00:29)
    Ten trzeci na zdjęciu to rzadzil wlasnymi kalesonami chyba ;)))))
  • ~Jarosław nic nie potrafi vel Kaczyński.
    (2012-07-15 05:07)
    Z Dowbor przesadziliście ,ona nie rządziła ,ona w...ła !
  • ~Oldboy
    (2012-07-15 06:45)
    Był jeszcze Eugeniusz Pach.
  • ~Kazik
    (2012-07-15 10:04)
    Dla mnie zawsze najlepsza i najsympatyczniejsza była i jest pani ANNA SZULC znakomita gospodyni swoich i innych programów jak np. "Pokaż co potrafisz-Akademia IQ - program dla utalentowanej młodzieży, "Antena","Telewizjer"; ,"Studio1","Babiniec";,"Koncerty życzeń" ,teleturniej "Bonjour la France" i wiele innych.
    Wspaniała na wizji i w życiu
  • ~MM
    (2012-07-15 10:28)
    zapachnialo komuna i dawnymi ukladzikami z Woronicza. Wstretne ikony komuny i lizodoopy PZPR.
  • ~satyr
    (2012-07-15 14:01)
    Oni "rządzili" i bawili za "komuny".
    Za mało "zarabiali" i "prześli" na "kapitalizm" (prezesów PO-srańców).
    Telewizja "marionetka" polityków (rządzących)- upomina się o "jałmużnę" (abonament)-jak "żyd" pod kościołem.
  • ~rtv
    (2012-07-15 14:21)
    Dziś tylko mordy z tvnu w które wpatruje się "zmanipulowany przez POpaprańców" naród. Tragedią narodową jest fakt, że dla kiludziesięciu % polskiej młodzieży autorytetem jest błazen Wojewódzki i Majewski z tvnu..
    Ludzie czas się przebudzić..
  • ~kobo
    (2012-07-15 17:53)
    oni rzadzili durny tytuł jak by byli włascicielami telewizji , 90% polaków czytając to pomyśli , że faktycznie tak było , a byli tylko pracownikami
  • ~lena
    (2012-07-15 21:13)
    wszyscy sympatyczni poza rudą dowbór paskudztwo nigdy nie była lubiana,miała zawsze parcie na szkło.
  • ~Suzin the best
    (2012-07-16 00:00)
    ależ to była frajda,posłuchać jak Suzin czyta na zakończenie programu,póżną nocą,program na dzień następny...jako dziecko i potem starsze dziecko-uwielbiałem to...ten głos,ta dykcja i to drobne improwizacje przeplatające sztywny tekst-to było przepyszne.Suzin był mistrzem nad mistrze
  • ~dominique
    (2012-07-16 10:51)
    Poprawi się jak TVN największa hiena telewizyjna zostanie ograniczona w przekazie chamstwa - vide Wojewódzki, Kuźniar + Te wszystkie słabo mówiące po polsku Cześki etc... Tvn jest bardziej pazerny od Polsatu !!!

Może zainteresować Cię też: