• ~EWA KOBY
    (2012-07-08 17:00)
    ZADNEJ Z TYCH OSOB NIE ZYCZE SOBIE SPOTKAC OSOBISCIE Z CHARYZMA TO PRZESADA TO RACZEJ CHARYZMATA
  • ~bomba
    (2012-07-08 12:31)
    PANI TORBICKA ,PAN MANN,PAN MATERNA ORAZ PANI DRZYZGA zupelnie do tej choloty nie pasuje .troche nie taktowne umiescic ta czworke w tym bagnie.WSTYD!!!
  • ~Jan
    (2012-07-08 13:51)
    A pani Gesler to ile ma wzrostu ?
  • ~Apolityczny
    (2012-07-08 14:36)
    A kto to powiedział, że najbardziej charyzmatyczne?
  • ~dżon
    (2012-07-08 16:11)
    hahahahha ... charyzma .. czy chamstwo ... jedno to nie drugie...
  • ~56
    (2012-07-08 16:05)
    Charyzmatyczne? Do niektórych z tych osobistości lepiej nadaje się określenie "harysmatyczne".
  • ~AMEN
    (2012-07-08 17:05)
    Co ma charyzma do dedilizmu ?
    Ten gość nie tylko, że był w gumiajkach robiony, to jeszcze pokazał, iż tylko na tyle go stać. Tam na miejscu dał bym mu kopa w zad i dowalił taką karę pieniężną by do konca życia się nie wygrzebał.
  • ~Tom
    (2012-07-08 17:22)
    Jak oblesnie gruba Gessler ma promowac co jemy, jak jemy i co wazniejsze jak zdrowo jemy! Powinna promowac Mc Donaldsa a nie polska kuchnie.
  • ~komuś się coś pomieszało!
    (2012-07-08 23:20)
    PANI TORBICKA ,PAN MANN i PAN MATERNA to postacie z zupełnie innej bajki i
    umieszczenie ich w tym gronie to niezasłużona degradacja
  • ~autor
    (2012-07-08 18:12)
    pogięło was ? durne pismaki! czy nie wiecie co to znaczy charyzma? ta klempa kucharska ma jakąś charyzmę? ona się wam opłaca?
  • ~lol
    (2012-07-08 18:54)
    Każdy Pajac ma swoją działkę do obrobienia, razem wzięci potrzebni są do uprawiania jedynie słusznej linii Partii.
    Niech Żyje!
  • ~Malopolanin
    (2012-07-08 19:09)
    no coz ulubiency motlochu swiadcza o jego guscie i kulturze... polskie spoleczenstwo siegnelo historycznego dna...
  • ~Bałuciarz
    (2012-07-08 21:17)
    Pan Wojewódzki too bezczelny ii toksyczny facet uprawiający komentarz letewizyjny na poziomiie nastolatków i dlo nich głownie adresowany. Dziwię się szefostwu TVN że pozwala na zachowania denerwujące i odpychające ludzi nieco starszych nie tolerujących hucpy i dziadostwa dziennikarskiego. Uważam że ta postać w koncowym rozrachunku zaszkodzi TVN-owi.
  • ~x.y.z.
    (2012-07-08 21:52)
    powiatowy zalicza się do chisterycznych osobowości
  • ~maro