• ~krystyna
    (2012-07-09 09:27)
    GESSLER JEST BARDZO ORDDYNARNA KOBIETA
  • ~slodziu
    (2012-07-09 06:53)
    materna jest pajacem rządzących mann i torbiel też
  • ~madame
    (2012-07-09 06:50)
    durne pismaki nie macie słownika??? Charyzma (gr. chárisma "dar") – termin zaczerpnięty z teologii, gdzie określał jednostki obdarowane łaską boską, “darem bożym”,
  • ~Przerażona
    (2012-07-09 05:55)
    Po reklamie Aktivii przez p.Wellman wiele osób boi się ,że po spożywaniu tego produktu będzie wyglądać jak ta Pani!Czyżby TVN promowała grubasów?
  • ~Zniesmaczona
    (2012-07-09 05:58)
    Pan Mann skompromitował się reklamą Kredyt Banku.Straciłam do Niego szacunek!!!
  • ~autor
    (2012-07-09 06:43)
    co dotyczy wellman to będzie jeszcze gorzej jak "zagra" tę suwnicową czy tramwajową czy kogoś!!!1 z tą TVP musi być bdb źle jak ma takie "charyzmy" to tylko potwierdza żeby nie płacić abonamentu!!! kompletne dno!!!
  • ~sweetie
    (2012-07-09 06:44)
    przecież ten wojewod. jest wiecznie naćpany to ma być " charyzma" ???
  • ~Drzazga 101
    (2012-07-09 06:45)
    "...by iść pod prąd." - mówimy tu o Wojewódzkim.
    O Matko, szkoda tylko, że to nie jest Golfstrom, jeno kanał ściekowy.
    Hej !-
  • ~Ale osobowości. Od końca PRL te same.
    (2012-07-09 10:01)
    Jak będzie Trwam, to Ojciec Dyrektor będzie osobowością ,a nie ludzie z SB i obecna agentura.
  • ~kaszanka-polska
    (2012-07-08 23:42)
    a gdzie Jerzy Urban ? on pasuje do tej UBeckiej TV jak ulał ...
  • ~st.ryj fu.jar ( podsmoleński )
    (2012-07-10 21:48)
    Mann i Materna - i wystarczy, nawet nie trzeba niczego dodawać.
    tak samo Monika - po co pisać i opisywać
  • ~gosc
    (2012-07-15 14:08)
    no nie myslalam, ze tego kretyna wojewodzkiego juz nie zobacze
  • ~T
    (2012-08-03 00:06)
    Czy Wam się pozajączkował ?
  • ~Abba
    (2012-08-20 18:57)
    Ludzie redagujący tę rubrykę!!!Czy macie pojęcie co oznacza słowo "CHARYZMATYCZNI:???
  • ~hassta
    (2012-08-30 10:06)
    Olejnik, Wojewódzki, Lis, Gessler i całe reszta tek hołoty to ubeckie pomioty, dzieci kapusiów, które pajace od mediów i manipulacji nazywają gwiazdami. Do kibla z nimi!
  • ~mimi
    (2012-09-04 12:58)
    KUBA WOJEWÓDZKI jest fajnym gościem ,bez niego było by nudno .Zobaczcie kto siedzi obok foremniak i chylińskiej , ten szczywniak wygląda jak gej ,ani gadki ,ani wyglądu ,poprostu ten program już jest do kitu ,wogule śię nieda go ogladać
  • ~basia
    (2012-09-18 14:22)
    Dziwię się, że jeszcze Wojewódzki nie spadł z łopaty.
  • ~gen
    (2012-07-09 00:18)
    Genitaliuszu to wlasnie mialam napisac wyprzedziles mnie ale to znaczy ze nie tylko moje takie zdanie wiec cos w tym jest
  • ~wartość rankingu
    (2012-07-08 23:40)
    Odpychające, wzbudzające niechęć postacie nie mają nic wspólnego z charyzmą.
    Co do wyrazistości to powtórzę za klasykiem:
    „I cap się wyszczególnia, bo bardzo śmierdzi”( Fredro Aleksander)
  • ~zelig
    (2012-07-08 15:12)
    Rozpoznawalne - tak, ale zaraz charyzmatyczne?

Może zainteresować Cię też: