• ~bruno
    (2012-02-04 09:11)
    No ale Szyc przystojniakiem ?Taż to kartofel z kasą bez klasy
  • ~widz
    (2012-02-04 10:13)
    Ten szósty
  • ~ja
    (2012-02-04 10:28)
    Szyc...przystojniak??? Dajcie spokój !
  • ~OMEN
    (2012-02-04 10:52)
    Taa..."Oni kradną serca..." Dobrze, że oni biorą podroby.Ja wolę szyneczkę i jej okolice...
  • ~nie uwierzycie kto
    (2012-02-04 11:38)
    kradna serca kobiet... ale wy brednie piszecie...
  • ~somun
    (2012-02-04 11:43)
    O ich aktorstwie nie chcę komentować,bo ja tego nie potrafię, ale trochę przesadzacie z "przystojniakami"...normalni ludzie/chłopaki!
  • ~v12
    (2012-02-04 12:56)
    Nie znam tych gości, moje serce i tak już jest skradzione przez przystojniaka ;p
  • ~EWA KOBY
    (2012-02-04 20:01)
    W RADOMIU URZEDUJA TRZY KOMUNISTYCZNE DUPKI JAKO SEDZIOWIE WYDAJA WERDYKTY PO KOMUNISTYCNEJ SKORUMPOWANEJ LEKARSKO PARTYJNO I NOTARYJNO STRONIE ZADAM WYJASNIENIA TEGO SKANDALU
  • ~111
    (2012-02-04 21:02)
    Wesołowski i Ciachorowski



    Ciacha
  • ~olunia
    (2012-02-04 22:51)
    Filip, Maciek no i tak na trzeciego Małąch. Ciachorwski, Wieczorek, wesołowski to jakieś wymoczki i do tego drewniani aktorzy.
  • ~Dana
    (2012-02-05 21:57)
    Uwielbiam Pana Bobka!!!
  • ~zambrow
    (2012-02-06 11:24)
    Jedyny prawdziwy facet w tym towarzystwie to Małaszyński. Reszta ...rozmemłane typki udające facetów. Bardzo zniewieściały Bobek na czele, choć przystojny i miły, ale nic poza tym. Zero faceta w facecie . Zarozumiały pan "wszędzie gram" Wieczorek ma coś zwierzęcego w wyglądzie. Reszta niewarta zainteresowania.
  • ~amor
    (2012-02-06 15:47)
    Jeżeli oni kradną serca to gdzie są prawdziwi zlodzieje serc niewieścich, to jakaś paranoja z tymi naszymi ,, pseudo gwiazdami,,.
  • ~monia
    (2012-02-06 17:13)
    chyba Przemysław Cypriański a nie Kamil ( to się nazywa rzetelna informacja hehe) a co do zestawienia to jedynie Paweł Małaszyński i Filip Bobek (z czasów Brzyduli) są tu na miejscu:)
  • ~zyta
    (2012-02-08 15:09)
    To nie galeria pożerqaczy serc to jakieś kpiny.
  • ~Ada
    (2012-03-11 18:22)
    Paweł Małaszyński to naprawdę amant w pełny słowa tego znaczeniu. Zagrał główne i urozmaicone role w wielu kultowych filmach i zawsze przyciąga uwagę widza swoja grą i urodą,. jest facet magnetyczny naturalny !!!
  • ~Jagoda
    (2012-03-30 12:32)
    Małaszyński i Zakościelny - owszem. No, może jeszcze ten z telefonem. Reszta do domu.
  • ~EWA
    (2012-04-16 18:46)
    MAŁASZYŃSKI SUPER AKTOR I PRZYSTOJNIAK , NA TYM ZDJĘCIU NIE SPECJALNIE WYSZEDŁ ALE TO NAPRAWDĘ FAJNY FACET
  • ~msMilis
    (2012-07-16 07:24)
    Szyc przystojniak???To jakies kpiny.Najprzecietniejszy facet -jedyne czym sie wyroznia to chamstwem i arogancja.PYSZALEK!!!

Może zainteresować Cię też: