• ~syweryk
    (2011-12-24 18:12)
    prowokacyjne bzdury Kozyra jest swietnym objawieniem roku
  • ~rio
    (2011-12-26 16:44)
    KOZYRA swietny!!! bardzo mila niespdzianka ta metamorfoza..
  • ~Lord Wejder
    (2011-12-25 11:04)
    Kozyra to tchórz. `odważny w wywiadach a do Wojewódzkziego bał sie iść. Cykor z pism dla pań. Sablewska to intelektualne dno. Józefowicz do psychoanalityka ...
  • ~LEWANDAS
    (2011-12-25 11:47)
    Te idotyczne kabarety telewizyjne kture nadaje publiczna telewizja bo nie ma co jusz nadawać mowa tu o kabaretach N jak Neo- Nówka Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru to ich te dwcipy som na poziomie wychodka i sie śmiejom z tych ich dowcipuw ludzie debilni tacy jak ci kturzy wystempujom w tych kabaretach te kabarety som dobre ale w Szpitalu Psychjatrycznym a nie w telewizji nie po to ludzie płacom abonament żeby oglondać taki wychodek zresztom kanał 1 telewizji publicznej to jest sam wychodek
  • ~ania
    (2011-12-25 21:33)
    re LEWANDAS:
    człowieku! Nawet obcokrajowiec nie narobiłby tylu błędów ortograficznych,co Ty,Pierwsza klasa szkoły podstawowej Ci się kłania!
  • ~Axel
    (2011-12-26 00:28)
    Cos wam sie pomieszalo. Akurat Kozyra byl swietny! Rozumiem,ze sa swieta i jakis praktykant zapycha puste miejsca na stronach piszac co popadnie
  • ~aneta
    (2011-12-26 09:11)
    wojewódzki to najgorszy i wbrew pozorom najg,lubszy program tv
  • ~AS@
    (2011-12-26 15:12)
    wiadomo było od początku że józefowicz i urbańska to dwie kukły które taniec z gwiazdami pociągną w przepaść. bardziej drętwej pary trudno sobie wyobrazić. jeżeli stacja chce aby program spadł z anteny należy zatrudnić te dwie drętwe kukły.
  • ~Kubus
    (2011-12-26 15:31)
    Okazalo sie,ze Wojewodzki nie ma startu do Kozyry. Kozyra to klasa. Wojewodzki pustak
  • ~Ksantypka
    (2011-12-27 13:44)
    Idea dowcipów Wojewódzkiego :głupio,bardzo głupio,beznadziejnie głupio .Wyciuchane srare chamskie powiedzonka -dopełniają reszty obrazu.Wyliniały lew bez zębów i pazurów z poczochraną wyleniałą grzywką.
  • ~meryy
    (2011-12-25 10:26)
    dodalbym jeszcze manipulowanie opinia publiczna przez mainstreamowe media. nie mowienie do konca prawdy lub , "programowanie" baranów powtarzaniem jednego newsa co 15 min + te smieszne paski informacyjne ktore zmieniaja sie co pare minut - takie wysublomowane plotkarstwo(np. przy katastrofie kolejowej: menda dziennikarz pastwi sie nad strazakiem: a moze jeszcze ktos zginie, a moze cos wybuchnie?) kundle
  • ~Krystyna
    (2011-12-27 15:20)
    To chyba chodzi o program Mamtalent a nie Taniec z gwiazdami!!~!?
  • ~Tiamat
    (2011-12-27 20:07)
    równia pochyła dla wszystkich . Dowcipy rzeczywiście do placzu z pożałowania.Głupie to, ale widownia i tak ryczy ze śmiechu.Ale i tak wszystko pokrywa horror - Wielkie Reklamowisko.A zydostwo i pochodni od nich, bawią...bawią.. się .Dobrze im.Drzwi wszędzie otwarte i każda głupota opłacona sowicie.A reszta ..tylko płaci.
  • ~ANKA
    (2011-12-28 20:59)
    JAKŻE SIĘ CIESZĘ, ŻE NIE OBEJRZAŁAM ANI JEDNEGO ODCINKA TYCH PROGRAMÓW. WIDAĆ, ŻE INTUICJA MNIE NIE ZAWIODŁA I NIE DAŁAM SIĘ OGŁUPIĆ CHŁAMOWI. NORMALNE PROGRAMY, MOI DRODZY ZACZYNAJĄ SIĘ PO 23-EJ I TO CZĘSTO NA INNYCH STACJACH
  • ~ewa
    (2012-01-07 06:57)
    Kozyra jest swiietny, inteligentny, kulturalny.
  • ~maria
    (2012-01-08 19:39)
    cz, y pani Shymalla otrzymala juz 400 tys. odprawy
  • ~maria
    (2012-01-08 19:33)
    skrytykantow dowcip czasem trudno jest zrozumiec kad ostatnio taka nienawisc do wojewodzkiego,napewno intelektem przewyzsza
  • ~Viva
    (2012-01-22 06:24)
    Nie moge pojac zauroczenia Dyrekcji Programowej Kuba Wojewodzkim. . Byg moze reprezentuja ten sam poziom kultury i intelektu. Wspolczuje sobie i telewiodzom.
  • ~ja
    (2011-12-25 10:50)
    re:aleks - jak ktoś jest zbyt inteligentny to ciebie denerwuje. Odnoszę wrażenie, że dla ciebie najlepsze żarty są na poziomie wychodka. Ot co.
  • ~Uh.
    (2011-12-25 09:26)
    Akurat beznadziejni są tu wszyscy, można dodać jeszcze paru pominiętych , szczytem wszystkiego jest Sablewska i tych których tu nie nie ma, Urbańska i Józefowicz to trochę taka mała zazdrość,.

Może zainteresować Cię też: